Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Aigner |man|2 Etienne Aigner dla mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 3

tytoniowy
cynamonowy

Aigner |man|2 marki Etienne Aigner to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Aigner |man|2 został wydany w 2007 roku. Aigner |man|2 stworzyli Pierre Wargnye i Rosendo Mateu. Nutami głowy są szałwia i sycylijska cytryna; nutami serca są cynamon, estragon i anyż; nutami bazy są ambra, paczula, wanilia, drzewo kaszmirowe, cedr i tytoń.

Szałwia Sycylijska cytryna

Cynamon Estragon Anyż

Ambra Paczula Wanilia Drzewo kaszmirowe Cedr Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aigner |man|2 by Etienne Aigner.

Aigner |man|2 Recenzje Perfum

Aigner |man|2 by Etienne Aigner 4.00 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Etienne Aigner Aigner |man|2, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Etienne Aigner Aigner |man|2, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aigner |man|2 marki Etienne Aigner. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aigner |man|2 marki Etienne Aigner reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Davidoff Cool Water Deep Mexx Mexx Pure Life Man Monotheme Fine Fragrances Venezia Vetiver Bourbon Giorgio Armani Armani Code Casino Limited Edition 2008 Lise Watier Neiges pour Homme La Perla GrigioPerla Hedo White Ermenegildo Zegna Acqua d`Estate Essenza di Zegna Rochas Reflets d`Eau de Rochas Pour Homme Borotalco Acqua di Borotalco D.S. & Durga Royal Purpure LR Bruce Willis Jeanne Arthes Rocky Man White