Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Aigner |man|2 Etienne Aigner dla mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 3

tytoniowy
cynamonowy

Aigner |man|2 marki Etienne Aigner to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Aigner |man|2 został wydany w 2007 roku. Aigner |man|2 stworzyli Pierre Wargnye i Rosendo Mateu. Nutami głowy są szałwia i sycylijska cytryna; nutami serca są cynamon, estragon i anyż; nutami bazy są ambra, paczula, wanilia, drzewo kaszmirowe, cedr i tytoń.

Szałwia Sycylijska cytryna

Cynamon Estragon Anyż

Ambra Paczula Wanilia Drzewo kaszmirowe Cedr Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aigner |man|2 by Etienne Aigner.

Aigner |man|2 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Etienne Aigner Aigner |man|2, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Etienne Aigner Aigner |man|2, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aigner |man|2 marki Etienne Aigner. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aigner |man|2 marki Etienne Aigner reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Ferrari Racing Lacoste Hot Play Christian Audigier Ed Hardy Men's EDT Guerlain Guerlain Homme Etat Libre d`Orange Eloge du Traitre Fragonard Papa Cheri Geo. F. Trumper Marlborough Cologne Perfumer`s Workshop Samba Red Man Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Lavender Czech & Speake Cuba S.T. Dupont S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Homme Michael Jordan Legend