Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Aigner Too Feminine Spring Etienne Aigner dla kobiet

Aigner Too Feminine Spring Etienne Aigner dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 1

Aigner Too Feminine Spring Etienne Aigner dla kobiet Zdjęcia

Aigner Too Feminine Spring marki Etienne Aigner to kwiatowe perfumy dla kobiet. Aigner Too Feminine Spring został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są liść czarnej porzeczki i bazylia; nutami serca są cyklamen, magnolia i jaśmin; nutami bazy są paczula, piżmo, wetyweria i ylang-ylang.

Liść czarnej porzeczki Bazylia

Cyklamen Magnolia Jaśmin

Paczula Piżmo Wetyweria Ylang-ylang

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aigner Too Feminine Spring by Etienne Aigner.

Aigner Too Feminine Spring Recenzje Perfum

monika690
monika690

Bardzo przyjemny wiosenno- letni zapach, bardziej ziołowy niż kwiatowy. Początek zapachu eksploduje świeżością bazylii, liści czarnej porzeczki z odrobiną słodyczy, mocno czuć też wetiwer. Początkowa faza zapachu bardzo mi się podoba i mogłaby trwać i trwać. Z czasem robi się wytrawnie i dość delikatnie. Myślę, że jest to zapach dla osób nie tolerujących mocnych zapachów o dużej projekcji. Ja potraktowałam jako zapachową ciekawostkę.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Etienne Aigner Aigner Too Feminine Spring, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Etienne Aigner Aigner Too Feminine Spring, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aigner Too Feminine Spring marki Etienne Aigner. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aigner Too Feminine Spring marki Etienne Aigner reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carla Fracci Giselle Avon Goddess Avon U by Ungaro for Her Shalini Shalini Geo. F. Trumper Milk of Flowers Cologne Opus Oils Burlesque: Gypsy Les Parfums de Rosine Parfums Rose Lili Bermuda Pink Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Blue Orchidee Oscar de la Renta Oscar Latin Light Susan McCray Nightfall Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947