Marki » D E » skórzane « Grupy

Aigner Black for Men Etienne Aigner dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 2

skórzany
Aigner Black for Men Etienne Aigner dla mężczyzn Zdjęcia

Aigner Black for Men marki Etienne Aigner to skórzane perfumy dla mężczyzn. Aigner Black for Men został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut i pomarańcza; nutami serca są mięta, sosna i mech dębowy; nutami bazy są piżmo, skóra, styraks i fasolka tonka.

Bergamotka Grejpfrut Pomarańcza

Mięta Sosna mech dębowy

Piżmo Skóra Styraks Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aigner Black for Men by Etienne Aigner.

Aigner Black for Men Recenzje Perfum

Aigner Black for Men by Etienne Aigner 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Etienne Aigner Aigner Black for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Etienne Aigner Aigner Black for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aigner Black for Men marki Etienne Aigner. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aigner Black for Men marki Etienne Aigner reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Trussardi Trussardi Uomo Rochas Globe Pierre Cardin Enigme Etat Libre d`Orange Charogne Diesel Only The Brave by Bunka Creed Royal English Leather Ayala Moriel Espionage Ayala Moriel Rebellius Ayala Moriel Frangipanni Gloves Krigler Lieber Gustav Serge Lutens Cuir Mauresque Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Leather Oud