Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Aigner Black Icedrops Etienne Aigner dla kobiet

Aigner Black Icedrops Etienne Aigner dla kobiet

Aigner Black Icedrops marki Etienne Aigner to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Aigner Black Icedrops został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, mandarynka, piżmo, różowy grejpfrut, neroli i bergamotka.

Ambra Mandarynka Piżmo Różowy grejpfrut Neroli Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aigner Black Icedrops by Etienne Aigner.

Aigner Black Icedrops Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Etienne Aigner Aigner Black Icedrops, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Etienne Aigner Aigner Black Icedrops, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aigner Black Icedrops marki Etienne Aigner. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aigner Black Icedrops marki Etienne Aigner reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Lulu Castagnette Indomptee Florascent Aqua Aromatica Regia Issey Miyake L'Eau d'Issey Summer 2007 Homme Davidoff Davidoff Cool Water Men Ice Fresh Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Assoluta Estée Lauder Pleasures Exotic 2007 Annick Goutal Eau du Sud Calypso Christiane Celle Calypso Tangerine Davidoff Cool Water Sea Scent and Sun Baxter of California Bravado2 DSH Perfumes For the Groom Roberto Cavalli Just Cavalli Blue