Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Aigner Black Icedrops Etienne Aigner dla kobiet

Aigner Black Icedrops Etienne Aigner dla kobiet

Aigner Black Icedrops marki Etienne Aigner to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Aigner Black Icedrops został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, mandarynka, piżmo, różowy grejpfrut, neroli i bergamotka.

Ambra Mandarynka Piżmo Różowy grejpfrut Neroli Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aigner Black Icedrops by Etienne Aigner.

Aigner Black Icedrops Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Etienne Aigner Aigner Black Icedrops, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Etienne Aigner Aigner Black Icedrops, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aigner Black Icedrops marki Etienne Aigner. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aigner Black Icedrops marki Etienne Aigner reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Moschino Friends Men Givenchy Eau Torride Esprit Night Life Summer Edition Man Davidoff Cool Water Frozen Thierry Mugler Innocent Illusion Cartier Eau de Cartier Concentree Lulu Castagnette Indomptee Tonino Lamborghini Overall pour Homme Molinard Eau de Citrus Lubin Gin Fizz Creed Zeste Mandarine Morris Morris