Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Aigner Black Etienne Aigner dla kobiet

Aigner Black Etienne Aigner dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Aigner Black Etienne Aigner dla kobiet Zdjęcia

Aigner Black marki Etienne Aigner to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Aigner Black został wydany w 2005 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, mandarynka, yuzu, sycylijska bergamotka i madagaskarska wanilia.

Drzewo sandałowe Mandarynka Yuzu Sycylijska bergamotka Madagaskarska wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aigner Black by Etienne Aigner.

Jasmin Noir

Aigner Black Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Etienne Aigner Aigner Black, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Etienne Aigner Aigner Black, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aigner Black marki Etienne Aigner. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aigner Black marki Etienne Aigner reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Cafe Parfums Cafe Iced Pour Homme Escada Escada Sport  Sport Spirit Avon Mesmerize Comme des Garcons Energy C Lemon Crabtree & Evelyn West Indian Lime Creative Universe Beth Terry Te Lubin Gin Fizz Parfums 06130 Yuzu Rouge Parfums Berdoues 1902 Naturelle Erbario Toscana Agrumato di Costa Intelligent Nutrients Awaken CnR Create Cancer for Men