Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Aigner Black Etienne Aigner dla kobiet

Aigner Black Etienne Aigner dla kobiet

Aigner Black Etienne Aigner dla kobiet Zdjęcia

Aigner Black marki Etienne Aigner to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Aigner Black został wydany w 2005 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, mandarynka, yuzu, sycylijska bergamotka i madagaskarska wanilia.

Drzewo sandałowe Mandarynka Yuzu Sycylijska bergamotka Madagaskarska wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aigner Black by Etienne Aigner.

Aigner Black Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Etienne Aigner Aigner Black, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Etienne Aigner Aigner Black, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aigner Black marki Etienne Aigner. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aigner Black marki Etienne Aigner reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Bvlgari Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Extreme Calvin Klein CK One Summer Davidoff Cool Water Frozen Guerlain Eau de Cologne Imperiale Comme des Garcons Comme des Garcons Series 4 Cologne : Citrico Il Profvmo Osmo Scents Citron Sauvage L`Erbolario Orangerie Aveda Aveda Men Pure-formance Aroma Spray Fresh Citron de Vigne Acorelle Verveine Agrumes Space NK Laughter Henri Bendel Persian Lime & Pepper