Marki » D E » drzewno - przyprawowe « Grupy

Vierges et Toreros Etat Libre d`Orange dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 3

tuberozowy
skórzany
Vierges et Toreros Etat Libre d`Orange dla mężczyzn Zdjęcia Vierges et Toreros Etat Libre d`Orange dla mężczyzn Zdjęcia

Vierges et Toreros marki Etat Libre d`Orange to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Vierges et Toreros został wydany w 2007 roku. Vierges et Toreros stworzyli Antoine Lie i Antoine Maisondieu. Perfumy zawierają takie składniki, jak gałka muszkatołowa, tuberoza, skóra, paczula, pieprz, wetyweria, ylang-ylang, bergamotka, kardamon, piżmo i labdanum.

Gałka muszkatołowa Tuberoza Skóra Paczula Pieprz Wetyweria Ylang-ylang Bergamotka Kardamon Piżmo Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vierges et Toreros by Etat Libre d`Orange.

Je Suis un Homme

Vierges et Toreros Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Po pierwszym, drugim i kolejnym powąchaniu Vierges et Toreros odrzuciło mnie. Odrzuca i będzie odrzucać.

Bardzo trudny zapach z kategorii skórzanej, chyba nie było mi dotąd dane powąchać czegoś równie wymagającego (z tej rodziny zapachowej). Nie przypomina niczego, co znam.
Inne nuty kompozycji Dziewice i Toreadorzy umykają mi, czuję w zasadzie tylko skórę i piżmo. Razem tworzą prosty, brutalny, bardzo fizjologiczny duet, który kojarzy mi się ze zwierzęcą skórą i zwierzęcym tłuszczem (nie ma co liczyć na "maściowe" ziółka jak w Cuir Venenum). Tuberozy, czyli Dziewicy brak, jest tylko Toreador.
Zapach gęsty, seksualny i bezkompromisowy.

justyna.neyman
justyna.neyman

Zapachy Etat L. mieszczą się w kilku kategoriach - Vierges należą do tej najbardziej wyrazistej (razem z Rien, Elektrykiem, Eloge du Traitre...). Doskonały duet skóry i tuberozy. Odrobinę retro - w stylu lat 90tych. Jest w nim coś niepokojącego, frapującego - wg mnie to nuta metaliczna i ogólny niełatwy charakter.
Pamiętam, że za pierwszym razem, kiedy niuchnęłam VeT (i oniemiałam, trzeba dodać), skojarzyły mi się z surową wątróbką, krwistą.
A ponieważ interesują mnie zapachy, które powodują reakcję odrzucenia (nie z powodu jakości, lecz rodzaju), to postanowiłam przetestować jeszcze raz, bardzo ostrożnie - i przepadłam.
Dodam, że do lat 80tych i 90tych mam słabość, szanuję zabójczą projekcję. Bezkompromisowość.
VeT - ciemne w charakterze, zawisiste, tajemnicze - dla mnie są doskonałe jako zapach sam w sobie. Nie wiem czy chciałabym je nosić - chyba niekoniecznie. Ale od roku, kiedy je znam, na prawie każdy spacer z psem, ten najpóźniejszy, po północy, muszę je mieć...pod nosem (dotykam patyczkiem z fiolki) - i to całkowicie mi wystarcza. Przez ten czas nie zużyłam jeszcze firmowej próbki - co daje pojęcie o wydajności.
Nikt nie wie, że mam taki mroczny sekret, a ja czuję się jak zahipnotyzowana i upajam tym niezwykłym zapachem.

Vierges et Toreros by Etat Libre d`Orange 2.50 out of 5 based on 2 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Etat Libre d`Orange Vierges et Toreros, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Etat Libre d`Orange Vierges et Toreros, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vierges et Toreros marki Etat Libre d`Orange. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vierges et Toreros marki Etat Libre d`Orange reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Hermes Terre d'Hermes Mustang Mustang Costes Costes Marc O`Polo Marc O`Polo Man 2006 Montblanc Starwalker Mona di Orio Amyitis By Kilian Straight to Heaven JoAnne Bassett Memories Replay Replay Intense for Him Arrogance Arrogance Pour Homme Franck Olivier Forever for Him Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 6 Piper Officinarum