Marki » D E » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

The Afternoon of a Faun Etat Libre d`Orange dla kobiet i mężczyzn

dymny
ziołowy
The Afternoon of a Faun Etat Libre d`Orange dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

The Afternoon of a Faun marki Etat Libre d`Orange to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. The Afternoon of a Faun został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ralf Schwieger. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, pieprz, cynamon, kadzidło, kocanka, korzeń irysa, mirra, skóra, benzoes, róża, jaśmin i mech dębowy.

Bergamotka Pieprz Cynamon Kadzidło Kocanka Korzeń irysa Mirra Skóra Benzoes Róża Jaśmin mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about The Afternoon of a Faun by Etat Libre d`Orange.

Wellness by Clean Purity
Pohadka

The Afternoon of a Faun Recenzje Perfum

ysabell
ysabell

Miałam się wstrzymać z moją recenzją aż znajdę właściwe słowa, ale okazało się, że Kage mnie ubiegła :) To jest dokładnie to, upał na polskiej łące! Wiecie, taki upał, że żar leje się z nieba, ogromne krople potu spływają po plecach i macie wrażenie, że zaraz się rozpuścicie. Cała łąka wysuszona na wiór, ani kropelki wody, ani zielonej łodyżki, suche badyle dźgają gołe łydki. Zasuszone kwiaty, zioła, siano i daleko na horyzoncie wymęczony upałem koń albo krowa dzwoniąca wielkim dzwonem.
Gorąco polecam testy, bardzo dobrze zmieszany zapach, chwyta za serce!

Kage
Kage

Magiczna, popołudniowa godzina, kiedy biały żar tężeje w powietrzu, nieruchomieją zduszone słońcem źdźbła traw, milczą świerszcze ukryte w kłosach zbóż. Cała rozpalona upałem natura zastyga w oczekiwaniu na tchnienie wiatru.

Popołudnie Fauna wprowadza mnie w sielski, nostalgiczny nastrój, wręcz czuję ciepło słowiańskich łąk z całym bogactwem polnych kwiatów i ziół. Ale nie liczcie na tzw. kwiatki-sratki, to natura surowa, dzika i nieokiełznana.
Suchy nieśmiertelnik (brak maggi/curry) jest tu filarem, wokół którego tańczą inne nuty - słodka róża w pełnym rozkwicie, przykurzony korzeń irysa, miękkie żywice, animalna skóra i szorstkie przyprawy z cynamonem na czele.
Afternoon of a Faun rozwija się duszno, ciepło, ziołowo, zwierzęco i trochę gorzkawo.

Dla mnie to zapach w stylu "słowiańskim", nieposkromiony ale romantyczny. To łąki, o których myślimy czytając Mickiewicza, róże pnące się po zmurszałym płocie, wypełniona aromatycznym sianem poszewka haftowana w kwiaty i baśń o Faunie opowiedziana na dobranoc.

AgnieszkaK.
AgnieszkaK.

Pogański zapach. Pierwotny. Niewygładzony. Wysuszone drewno, zioła suszące się pod powałą, las po długim okresie suszy. Cierpki, gorzkawy, zielony. Prawdziwy szypr bazujący na mchu. No i kocanka. Moja królowa. Popołudnie fauna kojarzy mi się z dzikością, gwałtownością i bezwzględnością. Zresztą większość zapachów ELdO jest taka bardzo... głośna. Nie zawsze mi się taka estetyka podoba. W tym przypadku jestem za.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Etat Libre d`Orange The Afternoon of a Faun, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Etat Libre d`Orange The Afternoon of a Faun, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum The Afternoon of a Faun marki Etat Libre d`Orange. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu The Afternoon of a Faun marki Etat Libre d`Orange reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Profumum Roma Acqua di Sale Eau D`Italie Bois d’Ombrie Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais L`Artisan Parfumeur Caligna The Vagabond Prince Enchanted Forest Comme des Garcons Black Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Keiko Mecheri Ume  Guerlain L'Heure Bleue L`Erbolario Dolcelisir Serge Lutens La Fille de Berlin Christian Dior Poison Serge Lutens Feminite du Bois Olivier Durbano Black Tourmaline Parfums DelRae Bois de Paradise L`Artisan Parfumeur Traversee du Bosphore Serge Lutens La Religieuse Yves Rocher Neonatura Cocoon