Marki » D E » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Sex Pistols Etat Libre d`Orange dla kobiet i mężczyzn

Sex Pistols Etat Libre d`Orange dla kobiet i mężczyzn

skórzany
aldehydowy
Sex Pistols Etat Libre d`Orange dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Sex Pistols Etat Libre d`Orange dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Sex Pistols marki Etat Libre d`Orange to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Sex Pistols został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mathilde Bijaoui. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula, cytryna amalfi, heliotrop, ambrette (piżmo ambrowe), skóra, pieprz, aldehydy i Śliwka.

Paczula Cytryna Amalfi Heliotrop Ambrette (piżmo ambrowe) Skóra Pieprz Aldehydy Śliwka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sex Pistols by Etat Libre d`Orange.

Sex Pistols Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Etat Libre d`Orange Sex Pistols, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Etat Libre d`Orange Sex Pistols, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sex Pistols marki Etat Libre d`Orange. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sex Pistols marki Etat Libre d`Orange reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Carolina Herrera 212 Men a Summer on Ice 2003 Estée Lauder Pleasures For Men Karl Lagerfeld Kapsule Light Jardin de France Eau epicee Etienne Aigner Evolution Parfumerie Generale PG12 Hyperessence Matale 50 Cent Power by 50 Cent The Party The Ten Party 1986 Miller et Bertaux A Quiet Morning Carolina Herrera Herrera for Men Refreshing Ginger Sinfonia di Note Poudre d'Epices Profumi di Pantelleria Maestrale