Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Rossy de Palma Eau de Protection Etat Libre d`Orange dla kobiet

Rossy de Palma Eau de Protection Etat Libre d`Orange dla kobiet

Mam: 3 Miałem: 3 Chcę: 9 Ukochany zapach: 1

Rossy de Palma Eau de Protection Etat Libre d`Orange dla kobiet Zdjęcia Rossy de Palma Eau de Protection Etat Libre d`Orange dla kobiet Zdjęcia

Rossy de Palma Eau de Protection marki Etat Libre d`Orange to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Rossy de Palma Eau de Protection został wydany w 2009 roku. Rossy de Palma Eau de Protection stworzyli Antoine Lie i Antoine Maisondieu. Nutami głowy są imbir, bergamotka i pieprz; nutami serca są jaśmin, geranium i róża bułgarska; nutami bazy są paczula, benzoes, kadzidło i kakao.

Imbir Bergamotka Pieprz

Jaśmin Geranium Róża bułgarska

Paczula Benzoes Kadzidło Kakao

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rossy de Palma Eau de Protection by Etat Libre d`Orange.

Adidas Originals by Jeremy Scott

Rossy de Palma Eau de Protection Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Ależ piękna jest ta róża! Na pewno umieściłabym je w pierwszej piątce najpiękniejszych perfumowych róż, jakie znam.
Róża - ogrodowa. Piękna i kobieca, ale zdystansowana i chłodna. Uroczej kwaskowości, wilgotności i świeżości dodają geranium, limonka i imbir. Z kolei powagi całej sytuacji nadaje nieco ziemista paczula, bardzo subtelna, zupełnie w tle.
Jest też pieprz, który wraz z imbirem odpowiada za przyjemne wiercenie w nosie. Paczulowe podszycie przypomina mi bazę z Chance i Coco Mademoiselle, ale całość jest o lata świetlne bardziej wyrafinowana.
Kompozycja jest spójna, porywająca swoją urodą, nowoczesna, elegancka. Zachwyca od pierwszych sekund, a potem jest coraz lepiej. Nawet trudno mi ją opisać, chciałabym to czuć cały czas!!

Update: Gdybym miała różę z RdP porównać do jakiejś innej, byłaby to ta kwaskowo-paczulowa róża z perfum Cabaret marki Gres. RdP ma jednak więcej świeżości, naturalności i szyku, mimo że to prawdopodobnie nie wiąże się ze sobą logicznie ;)

justyna.neyman
justyna.neyman

Rossy de Palma... zapach, wokół którego chodziłam długo, nosiłam go ze zmiennymi uczuciami, od pewnego czasu chcąc odkryć, co mi przypomina. Wydawał mi się wręcz męcząco znajomy. Męcząco, bo znajomy skąd???
Teraz wiem - ma taką nutkę, która wiedzie prym w Czerwonej Herbacie Bulgari.
Ale jeśli oceniać go bez porównań, powiedziałabym : róża i geranium dominują, nadając ostrości, i tej ostrości do końca Rossy nie traci. Jednak nie jest prosto - wszystko rozgrywa się na interesującym, szorstkim tle, niesłodkim, lekko kadzidlanym, paczula nie wprost podana dodaje głębi. Jest czysto, konkretnie, harmonijnie, trochę kwaskowato. Więc, jak wspomniałam : geraniowa, nasycona róża, dumna, śmiała, ciekawie podana. Bez zbrudzających domieszek - czysto, choć nie jasno.
Jest moc. I trwałość.
Rossy nie jest zapachem szyprowym, ale ma taką, charakterystyczna dla szyprów, bezkompromisowość i trzymanie na dystans.
Piekny i z klasą.

Almaria
Almaria

Początek to królująca bergamotka i kwiaty. Róża powoli cichnie i do bergamotki dołącza geranium. Kadzidła i kakao w ogóle nie czuję. Może trochę paczuli i imbiru. Jednak cały czas przebija się przepiękna bergamotka i geranium. Reszta składników harmonijnie ułożona. Zapach piękny ale dla mnie to raczej nie orient.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Etat Libre d`Orange Rossy de Palma Eau de Protection, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Etat Libre d`Orange Rossy de Palma Eau de Protection, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rossy de Palma Eau de Protection marki Etat Libre d`Orange. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rossy de Palma Eau de Protection marki Etat Libre d`Orange reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Rouge Bunny Rouge Embers Givenchy Hot Couture Etat Libre d`Orange Jasmin et Cigarette Agent Provocateur L'Agent Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain Givenchy Hot Couture Collection No.1 Michal Szulc Sale Perfume 01 Carner Barcelona Rima XI Kenzo Le Monde Est Beau Thierry Mugler Womanity Eau pour Elles Juliette Has A Gun Lady Vengeance Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Black Carat for Her Laura Biagiotti Roma Keiko Mecheri Attar de Roses Amouage Amouage Lyric Woman Yves Saint Laurent In Love Again Reminiscence Patchouli Juliette Has A Gun Vengeance Extreme Givenchy Hot Couture Eau de Toilette