Marki » D E » orientalno - przyprawowe « Grupy

Remarkable People Etat Libre d`Orange dla kobiet i mężczyzn

Remarkable People Etat Libre d`Orange dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

aldehydowy
Remarkable People Etat Libre d`Orange dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Remarkable People Etat Libre d`Orange dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Remarkable People Etat Libre d`Orange dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Remarkable People marki Etat Libre d`Orange to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Remarkable People został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są grejpfrut, szampan i kardamon; nutami serca są jaśmin, bergera koenigii i czarny pieprz; nutami bazy są labdanum, drzewo sandałowe i lorenox.

Grejpfrut Szampan Kardamon

Jaśmin Bergera koenigii Czarny pieprz

Labdanum Drzewo sandałowe Lorenox

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Remarkable People by Etat Libre d`Orange.

Delicious Closet Queen

Remarkable People Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Remarkable People. Hype, people, hype!
Kolejna prowokacja domu Etat Libre d'Orange.
Perfumy Remarkable People są totalnie unremarkable.
= nijakie.
W charakterze i trochę w zapachu przypominają mi Delicious Closet Queen - miks baz perfumeryjnych bestsellerów. Na myśl nasuwają mi się kompozycje typu Lady Milion, dziesiąty z kolei Addict, kolejna Daisy. Zmieszane.
Słodkawy, uporczywy, bliżej niezidentyfikowany, sztuczny cytrusowo-alkoholowo-świeży aromat.
Nie ewoluuje, ale trzyma się skóry jak zły.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Etat Libre d`Orange Remarkable People, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Etat Libre d`Orange Remarkable People, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Remarkable People marki Etat Libre d`Orange. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Remarkable People marki Etat Libre d`Orange reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Balenciaga Cristobal Alexander McQueen Kingdom Regina Harris Amber Vanilla Lalique Lalique Pour Homme Equus Parfumerie Generale PG21 Felanilla Karl Lagerfeld Liquid Karl Coty Dark Vanilla Sahlini Parfums Femininde Antonio Banderas The Secret Caron Parfum Sacre Eau de Parfum Intense Giorgio Valenti P.U.R.E. Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Mitzah