Marki » D E » orientalno - przyprawowe « Grupy

Remarkable People Etat Libre d`Orange dla kobiet i mężczyzn

Remarkable People Etat Libre d`Orange dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

aldehydowy
Remarkable People Etat Libre d`Orange dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Remarkable People Etat Libre d`Orange dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Remarkable People Etat Libre d`Orange dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Remarkable People marki Etat Libre d`Orange to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Remarkable People został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są grejpfrut, szampan i kardamon; nutami serca są jaśmin, bergera koenigii i czarny pieprz; nutami bazy są labdanum, drzewo sandałowe i lorenox.

Grejpfrut Szampan Kardamon

Jaśmin Bergera koenigii Czarny pieprz

Labdanum Drzewo sandałowe Lorenox

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Remarkable People by Etat Libre d`Orange.

Delicious Closet Queen
1 Million Intense

Remarkable People Recenzje Perfum

Izabela
Izabela

Zachęcona recenzją vertigo sama chciałam sprawdzić, czy "wybitni ludzie" są aż tacy źli.
Otóż tak, niestety są.
Na mnie wyczuwane są najbardziej nuty kardamonu, drzewa sandałowego i labdanum. Na próżno oczekiwałam jaśminu skropionego szampanem, o grejpfrucie czy pieprzu już nie wspominając.
Etat Libre przyzwyczaja mnie do myśli, że nazwa nie ma nic wspólnego z zawartością. Ona ma przykuć uwagę. W przypadku tych perfum jedynie nazwa może zaintrygować.
Bo płyn w środku jest beznadziejny. Dla mnie to męska wersja La Vie es Belle. Jednostajny, nudny, ulep. Marketingowcy sprawdzili co się sprzedaje i to kazali perfumiarzowi włożyć. Ma być sukces i basta!
A nisza? A wolność twórcza? A niezależność? A kto by się tym przejmował. Grunt, że zapach ma szansę zostać absolutnie nijaki, ale za to sprzedający się. Znikający w zalewie wtórności i ulepowatości. Jedyne, czego nie można im odmówić, to trwałości. Bo trzymają się skóry jak rzep.

vertigo
vertigo

Remarkable People. Hype, people, hype!
Kolejna prowokacja domu Etat Libre d'Orange.
Perfumy Remarkable People są totalnie unremarkable.
= nijakie.
W charakterze i trochę w zapachu przypominają mi Delicious Closet Queen - miks baz perfumeryjnych bestsellerów. Na myśl nasuwają mi się kompozycje typu Lady Milion, dziesiąty z kolei Addict, kolejna Daisy. Zmieszane.
Słodkawy, uporczywy, bliżej niezidentyfikowany, sztuczny cytrusowo-alkoholowo-świeży aromat.
Nie ewoluuje, ale trzyma się skóry jak zły.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Etat Libre d`Orange Remarkable People, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Etat Libre d`Orange Remarkable People, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Remarkable People marki Etat Libre d`Orange. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Remarkable People marki Etat Libre d`Orange reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Sonia Rykiel Rykiel Woman Elizabeth Arden Spiced Green Tea Salvador Dali Le Roy Soleil Aramis Aramis Classic Reserve Coty Dulce Vanilla M. Micallef Les 4 Saisons: Red Sea Karl Lagerfeld Liquid Karl Animale Animale for Men Ted Baker XO Extraordinary for Men DSH Perfumes Mahjoun Bijan B Exquisite for Men Kristen Michele Epice Orientale