Marki » D E » orientalno - przyprawowe « Grupy

Remarkable People Etat Libre d`Orange dla kobiet i mężczyzn

Remarkable People Etat Libre d`Orange dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2

aldehydowy
Remarkable People Etat Libre d`Orange dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Remarkable People Etat Libre d`Orange dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Remarkable People Etat Libre d`Orange dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Remarkable People marki Etat Libre d`Orange to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Remarkable People został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są grejpfrut, szampan i kardamon; nutami serca są jaśmin, bergera koenigii i czarny pieprz; nutami bazy są labdanum, drzewo sandałowe i lorenox.

Grejpfrut Szampan Kardamon

Jaśmin Bergera koenigii Czarny pieprz

Labdanum Drzewo sandałowe Lorenox

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Remarkable People by Etat Libre d`Orange.

Delicious Closet Queen
1 Million Intense

Remarkable People Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Jest to pierwszy zapach tej marki który spodobał mi się, a przewąchałam ich juz kilka.Jest na tyle nowoczesny i noszalny,że nawet mogłabym go mieć.
Bardzo ciekawa mieszanka przypraw i owoców a także musujących,szampańskich bąbelków:-).
Wyczuwam nawet jakiś ślad orientalnego ciasteczka, chociaż nie mam pojęcia jak mógłby się tam znaleźć.Remarkable People to zapach dosyć bezpieczny, skonstruowany "na podobanie się". Musiałam podszkolić się ze składników:-) i donosze,że lorenox nie jest przeze mnie wyczuwalny.Natomiast zapach ujawnia grejpfruta doprawionego kardamonem,szampana a także bazę z wyczuwalnym labdanum i drzewem sandałowym. Ta propozycja jest zdecydowanym uniseksem.Ma dobrą trwałośc-7 godzin i projekcję na długość ramion a następnie blisko skóry. Tak skomponowane perfumy jak Remarkable People nikogo nie urażą, nie będą przeszkadzać a mogą stanowić uniwersalne dopełnienie stroju. Flakon w stylistyce firmy. Jestem na "tak".

Izabela
Izabela

Zachęcona recenzją vertigo sama chciałam sprawdzić, czy "wybitni ludzie" są aż tacy źli.
Otóż tak, niestety są.
Na mnie wyczuwane są najbardziej nuty kardamonu, drzewa sandałowego i labdanum. Na próżno oczekiwałam jaśminu skropionego szampanem, o grejpfrucie czy pieprzu już nie wspominając.
Etat Libre przyzwyczaja mnie do myśli, że nazwa nie ma nic wspólnego z zawartością. Ona ma przykuć uwagę. W przypadku tych perfum jedynie nazwa może zaintrygować.
Bo płyn w środku jest beznadziejny. Dla mnie to męska wersja La Vie es Belle. Jednostajny, nudny, ulep. Marketingowcy sprawdzili co się sprzedaje i to kazali perfumiarzowi włożyć. Ma być sukces i basta!
A nisza? A wolność twórcza? A niezależność? A kto by się tym przejmował. Grunt, że zapach ma szansę zostać absolutnie nijaki, ale za to sprzedający się. Znikający w zalewie wtórności i ulepowatości. Jedyne, czego nie można im odmówić, to trwałości. Bo trzymają się skóry jak rzep.

vertigo
vertigo

Remarkable People. Hype, people, hype!
Kolejna prowokacja domu Etat Libre d'Orange.
Perfumy Remarkable People są totalnie unremarkable.
= nijakie.
W charakterze i trochę w zapachu przypominają mi Delicious Closet Queen - miks baz perfumeryjnych bestsellerów. Na myśl nasuwają mi się kompozycje typu Lady Milion, dziesiąty z kolei Addict, kolejna Daisy. Zmieszane.
Słodkawy, uporczywy, bliżej niezidentyfikowany, sztuczny cytrusowo-alkoholowo-świeży aromat.
Nie ewoluuje, ale trzyma się skóry jak zły.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Etat Libre d`Orange Remarkable People, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Etat Libre d`Orange Remarkable People, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Remarkable People marki Etat Libre d`Orange. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Remarkable People marki Etat Libre d`Orange reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Etro Dianthus Yves Saint Laurent Opium Parfumerie Generale PG09 Yuzu Ab Irato Phaedon Verveine Figuier Yves Saint Laurent Opium Annick Goutal Ninfeo Mio Annick Goutal Mandragore Chloe Chloe Eau de Parfum Balenciaga Balenciaga Paris Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Donna Karan Black Cashmere Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Montale Attar Diptyque Vetyverio Serge Lutens Clair de Musc Marc Jacobs Daisy Dream Montale Aoud Damascus Pierre Balmain Vent Vert Original Chloe Love Story Christian Dior Hypnotic Poison Eau Secrete