Marki » D E » orientalno - przyprawowe « Grupy

Nombril Immense Etat Libre d`Orange dla kobiet i mężczyzn

Nombril Immense Etat Libre d`Orange dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 3

Nombril Immense Etat Libre d`Orange dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Nombril Immense Etat Libre d`Orange dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Nombril Immense marki Etat Libre d`Orange to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nombril Immense został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Feisthauer. Perfumy zawierają takie składniki, jak balsam peruwiański, paczula, opoponaks, wetyweria, bergamotka, nasiona marchwi, ambrette (piżmo ambrowe) i czarny pieprz.

Balsam peruwiański Paczula Opoponaks Wetyweria Bergamotka Nasiona marchwi Ambrette (piżmo ambrowe) Czarny pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nombril Immense by Etat Libre d`Orange.

Nombril Immense Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Kolejna kreacja Etat Libre d'Orange, która zagrała mi na nosie.
Test nadgarstkowy wypadł bardzo pomyślnie. Nombril Immense to bez wątpienia zapach z kategorii orientalnej, a dokładniej - paczulowej. Spodobał mi się jego ascetyczny, chłodny charakter. Czułam tylko nutę paczuli, taką przymgloną, jakby za wilgotną szybą. Podtytuł dla tej kompozycji to "A bit of nirvana".

Jednak po użyciu globalnym miałam inne odczucia, ujawniły się nuty korporalne - ludzkie, nie zwierzęce. Skojarzyły mi się z zapachem niemytego ciała i nieświeżych ubrań.
I tu wyjaśnia się nazwa: Nombril Immense to Ogromny Pępek :)
ELdO po raz kolejny nie zawodzi w kategorii "kontrowersyjne".

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Etat Libre d`Orange Nombril Immense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Etat Libre d`Orange Nombril Immense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nombril Immense marki Etat Libre d`Orange. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nombril Immense marki Etat Libre d`Orange reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Giorgio Armani Armani Code Tom Ford Tobacco Vanille Guerlain Les Quatre Saisons - Winter Delice Diptyque L'Autre Hugh Parsons Old England L`Erbolario Spezie Maitre Parfumeur et Gantier Eau des Iles Animale Animale for Men Korres Pepper Jasmine Gaiac Wood Passion Fruit Il Profvmo Osmo Scents Patchouli Noir Ayala Moriel Razala DSH Perfumes Sienna