Marki » D E » orientalne « Grupy

Noel au Balcon Etat Libre d`Orange dla kobiet

miodowy
cynamonowy
Noel au Balcon Etat Libre d`Orange dla kobiet Zdjęcia

Noel au Balcon marki Etat Libre d`Orange to orientalne perfumy dla kobiet. Noel au Balcon został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Antoine Maisondieu. Nutami głowy są miód, morela i mandarynka; nutami serca są kwiat pomarańczy, cynamon i papryczka chili; nutami bazy są paczula, piżmo, wanilia, czarna koniczyna, labdanum i kminek.

Miód Morela Mandarynka

Kwiat pomarańczy Cynamon Papryczka chili

Paczula Piżmo Wanilia Czarna koniczyna Labdanum Kminek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Noel au Balcon by Etat Libre d`Orange.

Tea for Two
Seven Veils
Velvet Orchid

Noel au Balcon Recenzje Perfum

estrellas_de_noche
estrellas_de_noche

Bezpośrednio po aplikacji wyczuwam słodycz, taką charakterystyczną dla niektórych słodkich, korzennych,męskich perfum. Jednak ciąg dalszy mnie zaskoczył... Siedzę przy komputerze, nagle odruchowo zaczynam rozglądać się po stoliku za jakąś szklanką z piwem. Po chwili stwierdzam z zaskoczeniem, że ten zapach wyczuwam szczególnie, kiedy poruszę ręką, a więc to zaaplikowane wcześniej perfumy... Tak, wyczuwam w tym Noelu jakieś miodowe piwo.
Nie powiem, że to źle pachnie, ale chyba na testach wśród czterech ścian poprzestanę ;) O, przepraszam, zapomniałam... Mam kolegę, który jest pasjonatem piwa, ale też chętnie niucha różne ciekawe próbki z moich zbiorów, np. pachnące morzem albo kościołem... Wezmę z sobą tę próbkę, ciekawe co powie ;) Irlandzki stout? Belgijskie ciemne? Zapytam eksperta, bo w przypadku tych perfum pasja perfumowa wyraźnie idzie w parze z piwną :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Etat Libre d`Orange Noel au Balcon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Etat Libre d`Orange Noel au Balcon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Noel au Balcon marki Etat Libre d`Orange. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Noel au Balcon marki Etat Libre d`Orange reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Le Baiser Du Dragon Diptyque Tam Dao Hermes Un Jardin En Mediterranee Thierry Mugler A*Men Pure Malt Tom Ford Sahara Noir Serge Lutens Chergui Givenchy Very Irresistible Poesie d’un Parfum d’Hiver Yves Saint Laurent Cinema Yves Rocher Neonatura Cocoon Panouge Isabey L'ambre de Carthage Amouage Amouage Lyric Woman Boucheron Trouble Thierry Mugler A*Men Pure Coffee Yves Rocher Fraicheur Vegetale Cedre Bleu Donna Karan Black Cashmere L`Artisan Parfumeur Caligna Michal Szulc Sale Perfume 01 Givenchy Hot Couture Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Etat Libre d`Orange Jasmin et Cigarette