Marki » D E » orientalno - przyprawowe « Grupy

Josephine Baker Etat Libre d`Orange dla kobiet

Josephine Baker Etat Libre d`Orange dla kobiet

Josephine Baker marki Etat Libre d`Orange to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Josephine Baker został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Cecile Matton. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, kardamon, grejpfrut, pieprz, nuty słodkie, szampan, drzewo sandałowe, francuskie labdanum i lorenox.

Jaśmin Kardamon Grejpfrut Pieprz Nuty słodkie Szampan Drzewo sandałowe Francuskie labdanum Lorenox

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Josephine Baker by Etat Libre d`Orange.

Josephine Baker Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Etat Libre d`Orange Josephine Baker, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Etat Libre d`Orange Josephine Baker, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Josephine Baker marki Etat Libre d`Orange. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Josephine Baker marki Etat Libre d`Orange reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Ambre Soie Montana Just Me Byredo Chembur Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Poe's Tobacco Ted Baker XO Extraordinary for Men Susanne Lang Red Ginger Yves Saint Laurent Opium Ayala Moriel Epice Sauvage Ayala Moriel Razala Bella Bellissima Perfect Night Serge Lutens La Myrrhe Lord`s Jester Ares