Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Je Suis un Homme Etat Libre d`Orange dla mężczyzn

Je Suis un Homme Etat Libre d`Orange dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 4

skórzany
Je Suis un Homme Etat Libre d`Orange dla mężczyzn Zdjęcia Je Suis un Homme Etat Libre d`Orange dla mężczyzn Zdjęcia

Je Suis un Homme marki Etat Libre d`Orange to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Je Suis un Homme został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Antoine Lie. Perfumy zawierają takie składniki, jak skóra, paczula, cynamon, cytryna, goździk (przyprawa), bergamotka, gorzka pomarańcza, mirt, brzoza, piżmo i koniak.

Skóra Paczula Cynamon Cytryna Goździk (przyprawa) Bergamotka Gorzka pomarańcza Mirt Brzoza Piżmo Koniak

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Je Suis un Homme by Etat Libre d`Orange.

Vierges et Toreros

Je Suis un Homme Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Je Suis un Homme - bezsprzecznie męskie perfumy.
Przypominają mi inny zapach tej marki - fizjologiczno-skórzany Vierges et Toreros.
Je Suis un Homme zaczyna się jak klasyczna woda kolońska, są cytrusy i kwiaty cytrusów oraz lekkie drewna. Gdy dochodzi do głosu skóra, przestaje być przyjemnie i wesoło: znów, jak w VeT, mamy do czynienia ze skórą tłustą, zwierzęcą i po prostu trudną.
Miłośnicy akordu skóry - powinniście się zmierzyć z tą kompozycją.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Etat Libre d`Orange Je Suis un Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Etat Libre d`Orange Je Suis un Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Je Suis un Homme marki Etat Libre d`Orange. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Je Suis un Homme marki Etat Libre d`Orange reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Creed Neroli Sauvage Calvin Klein Ck One Electric Benetton B. Clean Soft Bond No 9 Little Italy Guerlain Eau de Cologne Imperiale Creed Royal Ceylan Giorgio Armani Armani Prive Oranger Alhambra L`Erbolario Orangerie Clive Christian 1872 Men Honore des Pres Honore`s Trip O Boticario Speed Man Norma Kamali Olive You