Marki » D E » orientalno - przyprawowe « Grupy

Fils de Dieu du riz et des agrumes Etat Libre d`Orange dla kobiet i mężczyzn

Fils de Dieu du riz et des agrumes Etat Libre d`Orange dla kobiet i mężczyzn

kokosowy
Fils de Dieu du riz et des agrumes Etat Libre d`Orange dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Fils de Dieu du riz et des agrumes marki Etat Libre d`Orange to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Fils de Dieu du riz et des agrumes został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ralf Schwieger. Nutami głowy są kwiat imbiru, kolendra, lima i pachnotka; nutami serca są jaśmin, kardamon, cynamon, kokos, ryż i róża majowa; nutami bazy są wetyweria, piżmo, ambra, fasolka tonka, kastoreum i skóra.

Kwiat imbiru Kolendra Lima Pachnotka

Jaśmin Kardamon Cynamon Kokos Ryż Róża majowa

Wetyweria Piżmo Ambra Fasolka tonka Kastoreum Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fils de Dieu du riz et des agrumes by Etat Libre d`Orange.

Virgin Island Water
Mage D'Orient
Batucada

Fils de Dieu du riz et des agrumes Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Spodziewałam się czegoś innego, bardziej rześkiego, aromatycznego etc.
Ale nie mogę odmówić uroku, wyjątkowości tego zapach.
Intryguje i jest jakiś taki trudny do okiełznania, namierzenia.
Na pewno czuć limonkę i kokosa, ale pobrzmiewa w tym zapachu taka jakby "mączność" znana mi np. z Bois Farine i ta nuta jest taka inna, przez co ciekawa, wzbudza zainteresowanie i z zaciekawieniem oczekuje się dalszego rozwoju.
Szybko pojawia się nuta "a la zapach Mony di Orio". TO taka nuta, trochę przybrudzenia, trochę coś skórzano-chemicznego, mi ta nuta nie podchodzi w Monach i tu raczej też nie. Ta nuta jest bardzo wyczuwalna np w piżmie czy fiołku Mony.
Ale cały czas będę podkreślać, że to ELdO warto poznać, bo zaskakuje. Będę jeszcze testować, może po oswojeniu tej nuty, ukaże się rześkość.
Może ta "mączność" to ten ryż ;p

vertigo
vertigo

Zacznę od końca: nowość od Etat Libre d'Orange o przydługiej nazwie bardzo przypomina mi zeszłoroczną Batucadę od L'Artisan.

Jest jednak mocniejsza, bardziej trwała, mniej słodka, ogólnie: ciekawsza.

Limonka jest jedną z nielubianych przeze mnie nut dlatego Fils zupełnie nie jest dla mnie, ale potrafię docenić jego jakość.

Ciepłe kremowe mleczko kokosowe, do tego ciepłe piżmo, ciepła tonka ;) ciepła skóra i chłodna limonka, chłodny imbir i chłodny kardamon. Całość na bazie z ambry.
Interesujące, bardzo letnie i bardzo zielono-tropikalno-korzenne.

Czyli: dla odważnych fanów limonki :)
Trwałość i projekcja rewelacyjne.
A nazwa?
Syn Boga ryżu i cytrusów?! lol

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Etat Libre d`Orange Fils de Dieu du riz et des agrumes, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Etat Libre d`Orange Fils de Dieu du riz et des agrumes, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fils de Dieu du riz et des agrumes marki Etat Libre d`Orange. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fils de Dieu du riz et des agrumes marki Etat Libre d`Orange reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Karl Lagerfeld Photo Tommy Bahama Tommy Bahama Men Enrico Coveri Enrico Coveri Pour Femme Roger & Gallet Bouquet Imperial Histoires de Parfums 1969 Parfum de Revolte L`Artisan Parfumeur Navegar Bond No 9 Andy Warhol Success is a Job in New York L`Artisan Parfumeur Al Oudh Ayala Moriel Bois d'Hiver Pal Zileri Collezione Privata Cashmere E Ambra SoOud Asmar Gutenberg Parfums Gutenberg Limited