Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Encens et Bubblegum Etat Libre d`Orange dla kobiet

Encens et Bubblegum Etat Libre d`Orange dla kobiet

Miałem: 1

dymny
Encens et Bubblegum Etat Libre d`Orange dla kobiet Zdjęcia Encens et Bubblegum Etat Libre d`Orange dla kobiet Zdjęcia

Encens et Bubblegum marki Etat Libre d`Orange to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Encens et Bubblegum został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Antoine Maisondieu. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat pomarańczy, piżmo, malina, wanilia, brzoskwinia, kadzidło i konwalia.

Kwiat pomarańczy Piżmo Malina Wanilia Brzoskwinia Kadzidło Konwalia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Encens et Bubblegum by Etat Libre d`Orange.

Encens et Bubblegum Recenzje Perfum

justyna.neyman
justyna.neyman

Zapach pozornie beztroski, ot - miły słodziak - tymczasem...
Od początku : słodycz jest sztuczno - spożywcza, raczej nie przypomina gumy balonowej, tylko gumy w kulkach, które w zamierzchłych czasach można było dostać, pakowane w długi celofanowy czy foliowy rękaw.
Kadzidło? Jakie kadzidło? Nie wyczuwam.
W każdym razie to wspomnienie z dzieciństwa zmienia się w coś dwuznacznego - jakby ślina roztarta na skórze? Fizjologia na granicy przyzwoitości? Jakby ktoś częstował nas gumą, ale... używaną.
Zostaje miękkość, która z przyjemnej staje się lekko obleśna, jednak ciągle w klimacie wakacyjnym.
Aż się wzdrygnąć można.
Oczywiście dzięki tej niespodziance EeB mnie kręci. Znajduje się w ścisłej czołówce ulubieńców, tym bardziej, że ma doskonałą trwałość. Nie jest zapachem ekspansywnym, a jednak bywa, że budzi sprzeciw otoczenia.
Zdecydowanie perfumy z pomysłem. I kadzidła mi nie brak. Niczego mi zresztą nie brak w EeB. Ot, nazwa brzmi efektownie, choć całkiem nieadekwatnie.

Z tytułowych składników wyczuwam tylko gumę do żucia, kadzidła nie ma ani odrobiny. Początek jest świetny – sztuczny, chemiczny gęsty zapach owoców przypominający gumę Donald z zamierzchłych czasów.

Niestety później zapach się rozrzedza i staje się zwykłym, przeciętnym owocowym zapachem z nieco metalicznym tłem, które na dłuższą metę jest męczące. Trwałość niezła.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Etat Libre d`Orange Encens et Bubblegum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Etat Libre d`Orange Encens et Bubblegum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Encens et Bubblegum marki Etat Libre d`Orange. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Encens et Bubblegum marki Etat Libre d`Orange reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Antonio Banderas Diavolo per Donna Elizabeth Taylor Diamonds and Emeralds Les Copains Femme Kenzo Flower by Kenzo Summer 2008 L`Artisan Parfumeur Vanilia Comptoir Sud Pacifique Hemisphere Sud Fred Hayman Touch Xerjoff Esquel Masaki Matsushima mat; le rouge Halston Halston Woman Montana Parfum de Femme Judith Leiber Judith Leiber Night