Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Eloge du Traitre Etat Libre d`Orange dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

ziołowy
Eloge du Traitre Etat Libre d`Orange dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Eloge du Traitre marki Etat Libre d`Orange to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eloge du Traitre został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Antoine Maisondieu. Perfumy zawierają takie składniki, jak sosna, dzięgiel, skóra, liść laurowy, paczula, piżmo, jaśmin, goździk (przyprawa), geranium i szałwia.

Sosna Dzięgiel Skóra Liść laurowy Paczula Piżmo Jaśmin Goździk (przyprawa) Geranium Szałwia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eloge du Traitre by Etat Libre d`Orange.

Yatagan
Comme des Garcons x Monocle Scent Two: Laurel
Fou d`Absinthe

Eloge du Traitre Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Eloge du Traitre - Pochwała Zdrajcy.
Perfumy, które od pierwszych sekund ujęły mnie swoim niewymuszonym, naturalnym wdziękiem prawdziwego aromatycznego fougere.
Zgadzam się, noszą się świetnie, i - zgadzam się - mają męski charakter.
Są takie cudownie znajome, środkowo- w kierunku - północnoeuropejskie. Drzewne, ziemiste i powietrzne.
Mają w sobie ciepło lata i odrobinę wilgotności pierwszych dni jesieni. Na zapach składa się akord skórzano-drzewny, igliwie i świeże, zielone zioła. Nie czuję jaśminu.
Projekcja i trwałość, jak na ELdO, raczej średnie.
Porównywany do legendarnego Yatagan - niestety nie znam i nie mogę się wypowiedzieć.

Odrobina sosnowych igieł, nieco skóry i piołunu, gdzieś plącze się jaśmin, a w tle całkiem intrygujące piżmo, kojarzące mi się ze świeżym męskim potem. Na mojej skórze bardziej męski niż kobiecy, ale nosiło się go świetnie.

Eloge du Traitre by Etat Libre d`Orange 3.33 out of 5 based on 4 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Etat Libre d`Orange Eloge du Traitre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Etat Libre d`Orange Eloge du Traitre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eloge du Traitre marki Etat Libre d`Orange. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eloge du Traitre marki Etat Libre d`Orange reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Calvin Klein Euphoria Men Oriflame Ascendant Hugo Boss Hugo Energize Spray Pierre Cardin Pierre Cardin pour Homme Kenzo L'Eau par Kenzo Ice pour Femme L`Erbolario Corteccia (Bark) Fragonard Les Naturelles: Lavande Jardin de France Eau givree Rance 1795 Rue Rance Eau Duc De Berry Koto Parfums L`Eau de Arthur Adolfo Dominguez U Roja Dove Diaghilev