Marki » D E » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Delicious Closet Queen Etat Libre d`Orange dla mężczyzn

Delicious Closet Queen Etat Libre d`Orange dla mężczyzn

Delicious Closet Queen Etat Libre d`Orange dla mężczyzn Zdjęcia Delicious Closet Queen Etat Libre d`Orange dla mężczyzn Zdjęcia

Delicious Closet Queen marki Etat Libre d`Orange to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Delicious Closet Queen został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Feisthauer. Perfumy zawierają takie składniki, jak skóra, irys, drzewo sandałowe, fasolka tonka, paczula, opoponaks, malina, wetyweria, cedr, róża, benzoes, geranium, cytrusy i liść fiołka.

Skóra Irys Drzewo sandałowe Fasolka tonka Paczula Opoponaks Malina Wetyweria Cedr Róża Benzoes Geranium Cytrusy Liść fiołka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Delicious Closet Queen by Etat Libre d`Orange.

Remarkable People

Delicious Closet Queen Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Delicious Closet Queen - okropne i kiczowate perfumy.

Całościowo kojarzą mi się z miksem baz jakichś męskich "wieczorowych" bestsellerów: mdły, drzewno-słodkawy, naładowany kumaryną, pudrowymi kwiatami i łatwymi w odbiorze słodko-zielonymi liśćmi fiołka aromat.
Ma być dla mężczyzn, a wydaje się kobiecy. Początek to róża i irys w malinowej polewie, szybko wyłania się kumaryna, zamszowa skóra, liście fiołka.
Ogólnie wypada bardzo generycznie, bezczelnie i nachalnie - tak widocznie miało być.
Closeted / in the closet oznacza ludzi LGBT, którzy nie ujawnili swojej orientacji.

Delicious Closet Queen by Etat Libre d`Orange 1.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Etat Libre d`Orange Delicious Closet Queen, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Etat Libre d`Orange Delicious Closet Queen, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Delicious Closet Queen marki Etat Libre d`Orange. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Delicious Closet Queen marki Etat Libre d`Orange reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Kenzo Air Carolina Herrera 212 Men Creed Imperial Millesime Davidoff Good Life Chanel Egoiste Platinum Bvlgari Bvlgari Pour Homme Soir Christian Dior Dior Homme Cologne Rance 1795 Rue Rance Eau de France Canali Canali Men Prestige Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Amoureux 6 UNTITLED UNTITLED No. 3 by Sarah Horowitz Swiss Arabian Dehn El Ood Malaki