Marki » D E » skórzane « Grupy

Charogne Etat Libre d`Orange dla kobiet i mężczyzn

Charogne Etat Libre d`Orange dla kobiet i mężczyzn

skórzany
Charogne Etat Libre d`Orange dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Charogne Etat Libre d`Orange dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Charogne marki Etat Libre d`Orange to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Charogne został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Shyamala Maisondieu. Perfumy zawierają takie składniki, jak skóra, imbir, lilia, różowy pieprz, wanilia, jaśmin, kadzidło, ylang-ylang, bergamotka, kardamon, osmantus, styraks, labdanum, ambrette (piżmo ambrowe) i piżmo.

Skóra Imbir Lilia Różowy pieprz Wanilia Jaśmin Kadzidło Ylang-ylang Bergamotka Kardamon Osmantus Styraks Labdanum Ambrette (piżmo ambrowe) Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Charogne by Etat Libre d`Orange.

Charogne Recenzje Perfum

Lilie zmieszane z ciężką wanilią i labdanum, w bazie pojawia się jeszcze odrobina kadzidła, a wanilia nabiera przyjemnego, mlecznego charakteru.

Interesujący i bardzo trwały, jeden z lepszych zapachów tej firmy.

vertigo
vertigo

Charogne - Padlina, Ścierwo.
Myślę, że nazwa ma pokazać związek między słodkawym zapachem rozkładu a słodkawym zapachem tej właśnie kompozycji.
Bez obaw, Charogne da się lubić!
Dla mnie to przede wszystkim kwiaty: białe i żółte, a dopiero na drugim miejscu - skóra. Akord kwiatowy jest bardzo słodki, "balonowy" jak różowa guma do żucia, nieco zatęchły. Całościowo przywodzi mi na myśl tuberozę, bez tłustości, kremu ani masła.

To chyba jednak nie tuberoza?!

Najmocniej wyczuwalna jest lilia, potem ylang. Kwiatom towarzyszy podszyta lekkimi przyprawami (najwięcej kardamonu) i dużą dawką wanilii skóra, nieco przydymiona.
Charogne zaliczyłabym jednak do kategorii kwiatowej, a nie skórzanej.

Miłośnicy słodyczy i słodkich kwiatów - śmiało! Warto poznać, bo Charogne nie przypomina niczego innego. A zachowuje się bardzo przyzwoicie.

Almaria
Almaria

Naprawdę mocarna skóra. Nie leciutka jak na przykład w Bottega veneta. Skóra w oparach labdanum, wanilii i kardamonu. Pachnie jak zanurzona w słodko-cierpkim syropie,aż drapie w gardle. Mocy dodają też chyba kwiaty - lilia i jaśmin. Duszny, słodkawy zapach. Z czasem ta duszna słodycz ulatnia się ale nadal dla mnie ma to aromat politury. Nie jest to raczej tytułowa padlina i aż jestem ciekawa jak pachnie u innych.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Etat Libre d`Orange Charogne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Etat Libre d`Orange Charogne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Charogne marki Etat Libre d`Orange. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Charogne marki Etat Libre d`Orange reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Etat Libre d`Orange Bijou Romantique Etat Libre d`Orange La Fin Du Monde Serge Lutens Chergui Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Etat Libre d`Orange Jasmin et Cigarette Hermes Elixir des Merveilles Etat Libre d`Orange Fils de Dieu du riz et des agrumes Chanel Allure eau de parfum Tom Ford Noir Pour Femme Estée Lauder Sensuous Noir Hermes Eau des Merveilles Chanel Allure Comme des Garcons Comme des Garcons x Undercover Holygrace One of Those Carbon [6C] Etat Libre d`Orange Rien The Different Company Pure eVe Robert Piguet Visa 2007 Chanel Chance Eau de Toilette L`Artisan Parfumeur Safran Troublant L`Artisan Parfumeur Piment Brulant