Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Antiheros Etat Libre d`Orange dla kobiet i mężczyzn

Antiheros Etat Libre d`Orange dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 3 Chcę: 3

ziołowy
Antiheros Etat Libre d`Orange dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Antiheros Etat Libre d`Orange dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Antiheros marki Etat Libre d`Orange to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Antiheros został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Antoine Maisondieu. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, piżmo, cedr i nuty drzewne.

Lawenda Piżmo Cedr Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Antiheros by Etat Libre d`Orange.

Antiheros Recenzje Perfum

hasi
hasi

To chyba najmniej kontrowersyjna propozycja ELd'O, ale bardzo piękna. Określany jako perfumy dla bohatera dnia codziennego i moim zdaniem coś w tym jest.
Zapach jest spokojny, czuć głównie lawendę i gdzieś w tle nuty drzewne z piżmem. Nie ma tu jakiegoś lotu w kosmos, ale Antiheros jest tak przytulny, jasny, że rozświetli każdy, nawet pochmurny, dzień.
Zaznaczam kocham bo kocham :) i chcę, ale z tym chcę to jest niestety problem. Mam dużą odlewkę i czasami, kiedy ich użyję wszystko jest ok, a czasami mam takie uczulenie, że muszę zmyć je ekspresowo. Nie wiem, od czego to zależy, ale est to tak nieprzewidywalne, że raczej nie zdecyduję się na zakup flaszki. :(
Trwałość dobra, zapach trzyma się przy skórze.

kjgeneral
kjgeneral

Chciałem mieć porządne perfumy, których głównym tematem będzie lawenda. Taka bardziej męska, sucha, wyraźna i w miarę trwała. Perfumy o dobrej projekcji i przyzwoitej trwałości. Prawie się udało. Prawie.
Zachęcony opinią cenionego przeze mnie blogera, zacząłem się przyglądać Antiherosowi ELd'O. Wcześniej miałem Lavandulę Penhaligon's (która na mnie przechylała się za bardzo w kobiecą stronę i była za mało sucha) oraz Yardley'a (który jednak szybko znika ze skóry).
Pierwsze testy w warszawskiej perfumerii pozostawiły tak dobre wrażenie, że postanowiłem przy następnej okazji kupić flakon. Wszystko było, jak należy: bardzo dobra projekcja, znakomita trwałość, lawenda na pierwszym planie taka, jak trzeba. Pozostałe nuty to piżmo, cedr i ogólnie niedoprecyzowane nuty drzewne. I tu właśnie zaczyna się mój problem, bo intensywność tej drugiej (i trzeciej) fazy zdominowanej bardzo dobrą moim zdaniem kompozycją owych drzewnych nut i piżma powoduje u mnie za każdym razem ból głowy. Te perfumy są po prostu dla mnie za mocne, zbyt intensywne i zbyt gęste. Flakon więc szuka nowego właściciela. Wygląda na to, że zaleta i mocna strona tej kompozycji stała się wadą w moim przypadku. Ale nie wątpię, że P.T. Koledzy i Koleżanki pozbawieni uczulenia, jakie ja widocznie mam, będą Antybohaterem zachwyceni.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Etat Libre d`Orange Antiheros, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Etat Libre d`Orange Antiheros, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Antiheros marki Etat Libre d`Orange. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Antiheros marki Etat Libre d`Orange reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lubin Idole Eau de Parfum CoSTUME NATIONAL Scent Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer Diptyque Tam Dao Parfum d`Empire Ambre Russe L`Artisan Parfumeur Timbuktu Fendi Fendi Theorema Prada Infusion d'Iris Slumberhouse Ore Mauboussin Histoire d`Eau Etro Etra Etro Atelier Cologne Orange Sanguine L`Occitane en Provence Eau des Baux Cristiano Fissore Cashmere for Men Rochas Lui Rochas Cartier Le Baiser Du Dragon Serge Lutens Rousse Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste Ferrari Leather Essence Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal