Marki » D E » drzewno - szyprowe « Grupy

Cheval (Green) Estiara dla mężczyzn

Cheval (Green) Estiara dla mężczyzn

ziołowy

Cheval (Green) marki Estiara to drzewno - szyprowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bazylia, dzięgiel, kolendra i tymianek; nutami serca są rumianek, goździk (przyprawa), kmin, papryczka pimento i tytoń; nutami bazy są skóra, paczula, wetyweria i mech dębowy.

Bazylia Dzięgiel Kolendra Tymianek

Rumianek Goździk (przyprawa) Kmin Papryczka pimento Tytoń

Skóra Paczula Wetyweria Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cheval (Green) by Estiara.

Cheval (Green) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estiara Cheval (Green), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estiara Cheval (Green), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cheval (Green) marki Estiara. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cheval (Green) marki Estiara reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Serge Lutens Santal Blanc L`Artisan Parfumeur Timbuktu Guerlain Coriolan Robert Piguet Cravache 2007 Decleor Un Air de Java Helmut Lang Cuiron pour Homme Alain Delon Iquitos Le Labo Patchouli 24 Kiton Kiton Men Hermes Terre d`Hermes Parfum Odin 03 Century Melvita Genuine Patchouli