Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Fugue Esther P dla kobiet

Fugue Esther P dla kobiet

Fugue Esther P dla kobiet Zdjęcia Fugue Esther P dla kobiet Zdjęcia Fugue Esther P dla kobiet Zdjęcia Fugue Esther P dla kobiet Zdjęcia Fugue Esther P dla kobiet Zdjęcia Fugue Esther P dla kobiet Zdjęcia

Fugue marki Esther P to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Fugue został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są mandarynka, bergamotka i ananas; nutami serca są konwalia, irys, jaśmin i heliotrop; nutami bazy są wanilia, drzewo sandałowe, cedr, fasolka tonka i piżmo.

Mandarynka Bergamotka Ananas

Konwalia Irys Jaśmin Heliotrop

Wanilia Drzewo sandałowe Cedr Fasolka tonka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fugue by Esther P.

Fugue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esther P Fugue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esther P Fugue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fugue marki Esther P. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fugue marki Esther P reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Mariah Carey M Chloe Chloe Eau de Parfum Domenico Caraceni Loren Anastacia Resurrection La Collina Toscana La Collina Toscana Poppy of Cliffs Etienne Aigner Starlight Alfred Sung Pure Moment Jeanne Arthes Sultane Fairy Rose Naomi Campbell Cat Deluxe With Kisses Chanel Les Exclusifs de Chanel Cuir de Russie Arno Sorel Shaman Femme Boucheron Boucheron Femme Baccarat Limited Edition