Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Boteh Esther P dla kobiet

Boteh Esther P dla kobiet

Boteh Esther P dla kobiet Zdjęcia Boteh Esther P dla kobiet Zdjęcia Boteh Esther P dla kobiet Zdjęcia Boteh Esther P dla kobiet Zdjęcia Boteh Esther P dla kobiet Zdjęcia Boteh Esther P dla kobiet Zdjęcia

Boteh marki Esther P to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Boteh został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są grejpfrut, czarna porzeczka i hiacynt; nutami serca są jaśmin, drzewo sandałowe i róża; nutami bazy są wanilia, piżmo i ambra.

Grejpfrut Czarna porzeczka Hiacynt

Jaśmin Drzewo sandałowe Róża

Wanilia Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Boteh by Esther P.

Boteh Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esther P Boteh, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esther P Boteh, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Boteh marki Esther P. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Boteh marki Esther P reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Miracle Intense Alexander McQueen Kingdom Summer Rochas Tocade Stella McCartney Stella Velvet Danielle Steel Danielle Guerlain L`Instant de Guerlain Fleur de Mandarine Montale Intense Tiare Joop! Joop! Nuit d`Ete Viktor&Rolf Flowerbomb La Vie En Rose Betty Boop Betty Boop Mazzolari Fleurs d'Oranger Boucheron Boucheron Femme Baccarat Limited Edition