Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Barocco Esther P dla kobiet

Barocco Esther P dla kobiet

żółtych kwiatów
tuberozowy
Barocco Esther P dla kobiet Zdjęcia Barocco Esther P dla kobiet Zdjęcia Barocco Esther P dla kobiet Zdjęcia Barocco Esther P dla kobiet Zdjęcia Barocco Esther P dla kobiet Zdjęcia Barocco Esther P dla kobiet Zdjęcia Barocco Esther P dla kobiet Zdjęcia

Barocco marki Esther P to kwiatowe perfumy dla kobiet. Barocco został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są białe kwiaty, ylang-ylang i tuberoza; nutami serca są jaśmin, konwalia, przyprawy i goździk (przyprawa); nutami bazy są ambra i piżmo.

Białe kwiaty Ylang-ylang Tuberoza

Jaśmin Konwalia Przyprawy Goździk (przyprawa)

Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Barocco by Esther P.

Barocco Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esther P Barocco, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esther P Barocco, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Barocco marki Esther P. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Barocco marki Esther P reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Anais Anais Eau Legere Victoria`s Secret Very Sexy Hot L`Occitane en Provence Notre Flore Myrte Jil Sander Style Summer Nina Ricci L`Air du Temps Couture Edition L`Erbolario Magnolia Mandarina Duck Mandarina Duck Rouge Intense Kenzo Kenzo Ulric de Varens Varens essentiel Iris Romantique REN Rosa Maya Adolfo Dominguez Noche de Rosas Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Song In D Minor