Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Barbara Esther P dla kobiet

Barbara Esther P dla kobiet

lekko korzenny
Barbara Esther P dla kobiet Zdjęcia Barbara Esther P dla kobiet Zdjęcia Barbara Esther P dla kobiet Zdjęcia Barbara Esther P dla kobiet Zdjęcia Barbara Esther P dla kobiet Zdjęcia

Barbara marki Esther P to kwiatowe perfumy dla kobiet. Barbara został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są lima, anyż gwiazdkowaty, koper włoski i nuty zielone; nutami serca są jaśmin i kwiat bawełny; nutami bazy są ambra i piżmo.

Lima Anyż gwiazdkowaty Koper włoski Nuty zielone

Jaśmin Kwiat bawełny

Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Barbara by Esther P.

Barbara Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esther P Barbara, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esther P Barbara, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Barbara marki Esther P. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Barbara marki Esther P reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Cyclades Abercrombie & Fitch Classic Avon Urban Flowers Paris La Collina Toscana La Collina Toscana Oblivion Absinth Jardin de France Oeillet Kenzo Flower by Kenzo Spring Fragrance Hugo Boss Boss Orange Shantara Reve Etoile Givenchy Harvest 2009 Organza Jasmin Sambac American Beauty Beloved Gabriela Sabatini Magnetic Crabtree & Evelyn Gardenia