Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Barbara Esther P dla kobiet

Barbara Esther P dla kobiet

lekko korzenny
Barbara Esther P dla kobiet Zdjęcia Barbara Esther P dla kobiet Zdjęcia Barbara Esther P dla kobiet Zdjęcia Barbara Esther P dla kobiet Zdjęcia Barbara Esther P dla kobiet Zdjęcia

Barbara marki Esther P to kwiatowe perfumy dla kobiet. Barbara został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są lima, anyż gwiazdkowaty, koper włoski i nuty zielone; nutami serca są jaśmin i kwiat bawełny; nutami bazy są ambra i piżmo.

Lima Anyż gwiazdkowaty Koper włoski Nuty zielone

Jaśmin Kwiat bawełny

Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Barbara by Esther P.

Barbara Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esther P Barbara, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esther P Barbara, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Barbara marki Esther P. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Barbara marki Esther P reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Emerald Dream Prada No5 Narciso Yves Rocher Ming Shu Fleur de l'Aube Kai Kai Opus Oils Island Girl: Island (Hawaiian) Guerlain Terracotta Eau Sous Le Vent GianMarco Venturi GMV Donna Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Rosebush Guerlain Idylle Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Gardenia Petale Pacifica Lotus Garden Jill Stuart Night Jewel