Marki » D E » orientalne « Grupy

Sensuelle Russie Esteban dla kobiet

Sensuelle Russie Esteban dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 3

cynamonowy

Sensuelle Russie marki Esteban to orientalne perfumy dla kobiet. Sensuelle Russie został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są sosna syberyjska i bergamotka; nutami serca są cynamon i kardamon; nutami bazy są paczula, wanilia i cedr.

Sosna syberyjska Bergamotka

Cynamon Kardamon

Paczula Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sensuelle Russie by Esteban.

Sensuelle Russie Recenzje Perfum

mangos
mangos

Sosna syberyjska i ... jestem w domu. Kocham zapachy lasu i z duszą. Ten taki jest. Polecam fankom Fille en Aiguilles Lutensa.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esteban Sensuelle Russie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esteban Sensuelle Russie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sensuelle Russie marki Esteban. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sensuelle Russie marki Esteban reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Joop! Nightflight Avon Olivier Strelli Benetton Colors de Benetton Fragonard Grain de Soleil Esteban Ambre Creed Vanisia Yves Rocher Aztek Stephanie de Saint-Aignan Berberiades Extreme L`Erbolario Ambraliquida Memoire Liquide Encens Liquide Roberto Cavalli Just Cavalli I Love Her Frances Denney Hope