Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Oriental Flower Esteban dla kobiet

Oriental Flower Esteban dla kobiet

tuberozowy
Oriental Flower Esteban dla kobiet Zdjęcia

Oriental Flower marki Esteban to kwiatowe perfumy dla kobiet. Oriental Flower został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są mandarynka i aldehydy; nutami serca są lawenda, tuberoza i kwiat pomarańczy; nutami bazy są cedr i wanilia.

Mandarynka Aldehydy

Lawenda Tuberoza Kwiat pomarańczy

Cedr Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oriental Flower by Esteban.

Oriental Flower Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esteban Oriental Flower, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esteban Oriental Flower, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oriental Flower marki Esteban. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oriental Flower marki Esteban reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Occitane en Provence Notre Flore Myrte Oscar de la Renta Oscar Summer Tropical Colors Ineke After My Own Heart Coach Freesia Splash Compagnia Delle Indie Oceania Tiare Blossom Jacques Fath Jacques Fath Irissime Le Jardin Retrouve Jasmin Carthusia Gelsomini di Capri Lolita Lempicka Eau de Desir Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 5 Serge Lutens Bas de Soie Stacked Style Empress Lilly