Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Oriental Flower Esteban dla kobiet

Oriental Flower Esteban dla kobiet

tuberozowy
Oriental Flower Esteban dla kobiet Zdjęcia

Oriental Flower marki Esteban to kwiatowe perfumy dla kobiet. Oriental Flower został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są mandarynka i aldehydy; nutami serca są lawenda, tuberoza i kwiat pomarańczy; nutami bazy są cedr i wanilia.

Mandarynka Aldehydy

Lawenda Tuberoza Kwiat pomarańczy

Cedr Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oriental Flower by Esteban.

Oriental Flower Recenzje Perfum

Oriental Flower by Esteban 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esteban Oriental Flower, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esteban Oriental Flower, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oriental Flower marki Esteban. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oriental Flower marki Esteban reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ella Mikao Yujin Star Perfumer`s Workshop Samba Red Woman Givenchy Very Irresistible Summer Sorbet Clinique Clinique Happy Summer Spray Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Rosebush Nicolai Parfumeur Createur Sacrebleu Nina Ricci L`Air du Temps Cristal d`Or Maitre Parfumeur et Gantier Jardin Blanc Regency Cosmetics Tawanna Gloria Vanderbilt Reverie Pure Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 5 Caswell Massey Freesia