Marki » D E » szyprowo - owocowe « Grupy

Modern Chypre Esteban dla kobiet

Modern Chypre Esteban dla kobiet

Modern Chypre Esteban dla kobiet Zdjęcia

Modern Chypre marki Esteban to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. Modern Chypre został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Fabrice Pellegrin. Nutami głowy są zielona mandarynka, malina i bergamotka; nutami serca są biała róża i konwalia; nutami bazy są paczula i pralina.

Zielona mandarynka Malina Bergamotka

Biała róża Konwalia

Paczula Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Modern Chypre by Esteban.

Miss Dior (new)
Coco Mademoiselle
Chance Eau de Parfum

Modern Chypre Recenzje Perfum

Blablabla123
Blablabla123

OMam wrażenie , ze nijak sie ma zapachowa piramida do końcowego efektu! Powiedziałabym, ze to raczej zapach orientalny troszeczkę, jakby w tle kadzidło, ale takie subtelne... Nuty nadające ton to bergamotka, paczula i pralinka, choć pralinka najsłabiej. Nie sa słodkie, na pewno nie sa szyprowe,ale wielbicielki szyprów i kadzideł powinny sie spełnić w rym zapachu na dzien. Taki piękny, niemęczący dzienny zapach inny niż wszystkie, oryginalny i uwodzicielski. Trwałość nie powala, ale po dopsiknieciu nie meczy. Super, ze nisza, bo przez to oryginalny i nieoklepany. Mam, taki ciepły i otulający...

amanda
amanda

Owocowy zapach jednak bez nawet drobnego akcentu szypru.
Pozostają tylko owoce w otoczeniu róży. Początek świeżości bergamotki łączy się z kolejnymi owocami.
Jest okraszony lekką słodyczą pralinek łączącą się z owocami przez co ogólnie jest to taki optymistyczny zapach.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esteban Modern Chypre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esteban Modern Chypre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Modern Chypre marki Esteban. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Modern Chypre marki Esteban reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Frapin 1270 Mendittorosa Omega Juliette Has A Gun Vengeance Extreme Hermes Elixir des Merveilles Alexander McQueen Kingdom Hermes Un Jardin En Mediterranee Shaik Chic Shaik No 30 Lancome Benghal Esteban Folie de Figue Ramon Monegal Ambra di Luna By Kilian Flower of Immortality Bond No 9 Andy Warhol Silver Factory Atelier Cologne Santal Carmin Rance 1795 Helene Giorgio Armani Attitude Extreme Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore Tom Ford Noir de Noir Amouage Amouage Lyric Woman Majda Bekkali Sculptures Olfactives Mon Nom Est Rouge Carner Barcelona Cuirs