Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Fureur d'agrumes Esteban dla kobiet

Fureur d'agrumes Esteban dla kobiet

Miałem: 1

Fureur d'agrumes Esteban dla kobiet Zdjęcia

Fureur d'agrumes marki Esteban to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Fureur d'agrumes został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są estragon, grejpfrut i bergamotka; nutami serca są irys, jaśmin i liść fiołka; nutami bazy są ambra, paczula i wetyweria.

Estragon Grejpfrut Bergamotka

Irys Jaśmin Liść fiołka

Ambra Paczula Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fureur d'agrumes by Esteban.

Fureur d'agrumes Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esteban Fureur d'agrumes, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esteban Fureur d'agrumes, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fureur d'agrumes marki Esteban. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fureur d'agrumes marki Esteban reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Summer 2006 Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Assoluta Edizione Riviera Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri Giorgio Armani Emporio Armani Red Pour Lui (White) Benetton B. Clean Soft Roccobarocco Gold Jeans Guerlain Eau de Cologne du Coq Memoire Liquide Soleil Liquide DSH Perfumes For the Groom Amway Opportune Sport Ortigia Sicilia Orange Blossom Antonio Miro Colonia