Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Fureur d'agrumes Esteban dla kobiet

Fureur d'agrumes Esteban dla kobiet

Miałem: 1

Fureur d'agrumes Esteban dla kobiet Zdjęcia

Fureur d'agrumes marki Esteban to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Fureur d'agrumes został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są estragon, grejpfrut i bergamotka; nutami serca są irys, jaśmin i liść fiołka; nutami bazy są ambra, paczula i wetyweria.

Estragon Grejpfrut Bergamotka

Irys Jaśmin Liść fiołka

Ambra Paczula Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fureur d'agrumes by Esteban.

Fureur d'agrumes Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esteban Fureur d'agrumes, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esteban Fureur d'agrumes, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fureur d'agrumes marki Esteban. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fureur d'agrumes marki Esteban reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Shu Uemura Fleur de Source Lush Icon Erbario Toscana Agrumato di Costa Aramis Aramis Life Etienne Aigner Aigner Black Davidoff Cool Water Frozen Demeter Fragrance Christmas Tree Bois 1920 Agrumi Amari di Sicilia Nicolai Parfumeur Createur Cedrat Intense Jo Wood Organics Amka Xerjoff Mefisto The American Line Coast Guard - Rip Tide