Marki » D E » « Grupy

Esprit de Thé Esteban dla kobiet

Esprit de Thé Esteban dla kobiet

ozonowy
Esprit de Thé Esteban dla kobiet Zdjęcia

Esprit de Thé marki Esteban to perfumy dla kobiet. Esprit de Thé został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są herbata, bergamotka i kolendra; nutami serca są kwiat wiśni, jaśmin i magnolia; nutami bazy są drzewo gwajakowe, ambra i piżmo.

Herbata Bergamotka Kolendra

Kwiat wiśni Jaśmin Magnolia

Drzewo gwajakowe Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Esprit de Thé by Esteban.

Esprit de Thé Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esteban Esprit de Thé, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esteban Esprit de Thé, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Esprit de Thé marki Esteban. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Esprit de Thé marki Esteban reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Serge Lutens Ambre Sultan Diesel Fuel For Life He Summer DSH Perfumes Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) Shiseido Zen for Men Pacifica Tuscan Blood Orange Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Homme Essentially Me La Joupe Bond No 9 So New York Rothenstein Deja Vu David & Venus Jean Paul Gaultier Ma Dame Eau Fraiche Summer 2010 Yves Rocher Cerise Bigarreau Michael Kors Island Palm Beach