Marki » D E » skórzane « Grupy

Cuir Esteban dla kobiet

Cuir Esteban dla kobiet

skórzany
Cuir Esteban dla kobiet Zdjęcia

Cuir marki Esteban to skórzane perfumy dla kobiet. Cuir został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są kardamon, lawenda i mięta; nutami serca są fiołek, goździk (przyprawa) i różowy pieprz; nutami bazy są paczula, wetyweria, skóra i ambra.

Kardamon Lawenda Mięta

Fiołek Goździk (przyprawa) Różowy pieprz

Paczula Wetyweria Skóra Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cuir by Esteban.

Cuir Recenzje Perfum

Przyzwoity orient – tytułowa skóra nie jest mocno wyczuwalna, jest raczej w tle, główny trzon zapachu stanowi ciężka wanilia zmieszana z odrobiną lawendy, paczuli i wytrawnych goździków. Bardzo dobra trwałość.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esteban Cuir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esteban Cuir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cuir marki Esteban. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cuir marki Esteban reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste Versace Versace L'Homme Valentino Vendetta Uomo Aubusson Aubusson Homme Houbigant Duc de Vervins Sonoma Scent Studio Fireside Intense Parfumerie Generale Private Collection L`Oiseau de Nuit Adidas Adidas Dare Krigler Lieber Gustav L`Artisan Parfumeur Traversee du Bosphore Michel Germain Sexual Sugar Daddy Strange Invisible Perfumes Black Rosette