Marki » D E » skórzane « Grupy

Cuir Esteban dla kobiet

Cuir Esteban dla kobiet

skórzany
Cuir Esteban dla kobiet Zdjęcia

Cuir marki Esteban to skórzane perfumy dla kobiet. Cuir został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są kardamon, lawenda i mięta; nutami serca są fiołek, goździk (przyprawa) i różowy pieprz; nutami bazy są paczula, wetyweria, skóra i ambra.

Kardamon Lawenda Mięta

Fiołek Goździk (przyprawa) Różowy pieprz

Paczula Wetyweria Skóra Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cuir by Esteban.

Cuir Recenzje Perfum

Przyzwoity orient – tytułowa skóra nie jest mocno wyczuwalna, jest raczej w tle, główny trzon zapachu stanowi ciężka wanilia zmieszana z odrobiną lawendy, paczuli i wytrawnych goździków. Bardzo dobra trwałość.

Cuir by Esteban 4.00 out of 5 based on 4 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esteban Cuir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esteban Cuir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cuir marki Esteban. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cuir marki Esteban reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Caron Tabac Blond Rance 1795 Francois Charles Etienne Aigner Aigner Black for Men Halston Halston Z14 Gap The Original Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Ayala Moriel Rebellius DSH Perfumes Prince Serge Lutens Boxeuses Susan D. Owens Heir Parfumerie Generale Private Collection Cuir d'Iris Strange Invisible Perfumes Black Rosette