Marki » D E » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Classic Chypre Esteban dla kobiet

Classic Chypre Esteban dla kobiet

Classic Chypre Esteban dla kobiet Zdjęcia

Classic Chypre marki Esteban to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Classic Chypre został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są bazylia i bergamotka; nutami serca są przyprawy, jaśmin i róża; nutami bazy są paczula, wanilia, mech dębowy i wetyweria.

Bazylia Bergamotka

Przyprawy Jaśmin Róża

Paczula Wanilia mech dębowy Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Classic Chypre by Esteban.

Classic Chypre Recenzje Perfum

Przyjemny, ziołowo – zielony szypr. Z początku dość wytrawny, później robi się słodszy, dzięki wanilii i paczuli z dodatkiem przypraw, ale wciąż ma wyraźnie ziołowy charakter. Dość męski w klimacie.

Trochę mnie rozczarował, bo liczyłam, że będzie mocniejszy, a jest delikatny i raczej nietrwały.

chypre
chypre

Z testów nadgarstkowych zapach przypominał mi Femme Rochas a w klimacie nawet Mitsouko, natomiast testy globalne pokazały też jego duże podobieństwo do Rive Gauche YSL, ale tylko w pierwszych akordach, bo po jakiejś godzinie znów zapach ewoluuje w stronę Femme.
Ładny szypr, ale dość bliskoskórny i mało ekspansywny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esteban Classic Chypre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esteban Classic Chypre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Classic Chypre marki Esteban. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Classic Chypre marki Esteban reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
La Perla La Perla Jean Patou Enjoy CoSTUME NATIONAL Scent Intense Miss Sixty Miss Sixty Rock Muse Krizia Krizia Donna Istinto Menard Merefame Germaine Monteil Royal Secret II Caron Pour Une Femme de Caron Ulric de Varens Varens essentiel Cassis Douceur Bourjois Kobako Yves Rocher Diamella Faberlic Alatau