Marki » D E » orientalno - drzewne « Grupy

Cedre Esteban dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

skórzany
Cedre Esteban dla kobiet Zdjęcia

Cedre marki Esteban to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Cedre został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są cytryna i cytrusy; nutami serca są nuty przyprawowe, róża, kwiaty i cynamon; nutami bazy są skóra, cedr i labdanum.

Cytryna Cytrusy

Nuty przyprawowe Róża Kwiaty Cynamon

Skóra Cedr Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cedre by Esteban.

Cedre Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esteban Cedre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esteban Cedre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cedre marki Esteban. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cedre marki Esteban reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Donna Karan Cashmere Mist Baldessarini Ambré Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer Yves Rocher Voile d'Ambre Ted Lapidus Fou D`Elle Penhaligon`s Hammam Bouquet Clive Christian No. 1 Guerlain Aroma Allegoria Exalting Aromaparfum Sonoma Scent Studio Tabac Aurea Boadicea the Victorious Agarwood Collection Inquisitive Police Police Gold Wings Bvlgari Bvlgari Man