Marki » D E » orientalno - waniliowe « Grupy

Baume Tolu Esteban dla kobiet i mężczyzn

Baume Tolu Esteban dla kobiet i mężczyzn

ziołowy

Baume Tolu marki Esteban to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Baume Tolu został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są mandarynka i czerwony pieprz; nutami serca są kocanka, aksamitka i dzięgiel; nutami bazy są balsam tolu, fasolka tonka i wanilia.

Mandarynka Czerwony pieprz

Kocanka Aksamitka Dzięgiel

Balsam Tolu Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Baume Tolu by Esteban.

Baume Tolu Recenzje Perfum

amanda
amanda

Papryczka na samym początku daje popalić, jest ostro intensywna z ogonem komety, ale to właśnie duży atut.
Bo w perfumach waniliowych często wanilia staje się na dłuższą metę męcząca, przynajmniej dla mnie. I ciągle szukam waniliowych perfum, które już po godzinie, dwóch nie będą mnie nużyć i męczyć zbyt intensywna maślano budyniowatą wanilią.
Samej wanilii za dużo nie znajdziemy, jest za to ciepła fasolka tonka z przyprawowymi zapachami, które wraz balsamem tolu zaczynają być coraz bardziej wyczuwalne.Za to chilli łagodnieje.
Muszę dodać,że również kocanka jest tu obecna. Nie mam zbyt dobrych skojarzeń z nią w perfumach,ale tutaj jest zupełnie znośna.
Zapach jest ciepły,aromatyczny,lekko balsamiczny i lekko aromatyczno słodki. Zupełnie przyjemny na chłodniejsze dni.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esteban Baume Tolu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esteban Baume Tolu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Baume Tolu marki Esteban. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Baume Tolu marki Esteban reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Boucheron Jaipur Saphir Comptoir Sud Pacifique Vanille Cannelle Comptoir Sud Pacifique Caramel Sunset Demeter Fragrance Banana Flambee Celine Fever The Body Shop Vanilla Perfume Oil Demeter Fragrance Never Lonely M∙A∙C MV3 Prince Matchabelli Cotton Candy Girly Girl UNTITLED UNTITLED No. 2 by Tristan Brando Des Filles a la Vanille Vanilla Girls Sabon Oneg (Patchouli Vanilla)