Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pure White Linen Summer Fun Estée Lauder dla kobiet

Pure White Linen Summer Fun Estée Lauder dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

Pure White Linen Summer Fun marki Estée Lauder to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Pure White Linen Summer Fun został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak frezja, czerwony mak, lilia, paczula, malina, grejpfrut, zielone jabłko, gruszka, heliotrop, cedr, róża, mandarynka i przebiśnieg.

Frezja Czerwony mak Lilia Paczula Malina Grejpfrut Zielone Jabłko Gruszka Heliotrop Cedr Róża Mandarynka Przebiśnieg

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pure White Linen Summer Fun by Estée Lauder.

Pure White Linen Summer Fun Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estée Lauder Pure White Linen Summer Fun, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estée Lauder Pure White Linen Summer Fun, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pure White Linen Summer Fun marki Estée Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pure White Linen Summer Fun marki Estée Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chaumet Chaumet L'eau Roberto Cavalli Just Cavalli Pink Giorgio Beverly Hills Giorgio Holiday Bath and Body Works Mango Mandarin Sanrio Momoberry Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Toi Mon Prince You My Lord Tommy Bahama Set Sail South Seas Victoria`s Secret Pure Seduction Police Police Passion Daisy Fuentes Dianoche Passion Escada Taj Sunset Oriflame Sun