Marki » D E » « Grupy

Pure White Linen Limited Edition Estée Lauder dla kobiet

Pure White Linen Limited Edition Estée Lauder dla kobiet

Pure White Linen Limited Edition marki Estée Lauder to perfumy dla kobiet. Pure White Linen Limited Edition został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są mandarynka, nuty zielone, malina i frezja; nutami serca są gardenia, wiciokrzew, esencja różana i różowy tulipan; nutami bazy są paczula, cedr virginia i heliotrop.

Mandarynka Nuty zielone Malina Frezja

Gardenia Wiciokrzew Esencja różana Różowy tulipan

Paczula Cedr Virginia Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pure White Linen Limited Edition by Estée Lauder.

Pure White Linen Limited Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estée Lauder Pure White Linen Limited Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estée Lauder Pure White Linen Limited Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pure White Linen Limited Edition marki Estée Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pure White Linen Limited Edition marki Estée Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Sonia Rykiel Belle en Rykiel Eau de Toillete Profumum Roma Acqua di Sale Royal Copenhagen Royal Copenhagen Musk Giorgio Armani Armani Code Summer pour Homme Carolina Herrera 212 H2O Men Eclectic Collections Persona Non Grata Julian Rouas Swing Demeter Fragrance Laundromat Balenciaga Cialenga Renato Balestra Argento Pour Homme Thierry Mugler Angel Mugler Show Star Cadillac Cadillac Women