Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pure White Linen Light Breeze Estée Lauder dla kobiet

Pure White Linen Light Breeze Estée Lauder dla kobiet

Mam: 4 Miałem: 3

miodowy

Pure White Linen Light Breeze marki Estée Lauder to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Pure White Linen Light Breeze został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są pomarańcza, kumkwat, bergamotka, biały grejpfrut i herbata; nutami serca są róża, osmantus, Żółta frezja, kwiat lipy i neroli; nutami bazy są cedr, drzewo tekowe i miód akacjowy.

Pomarańcza Kumkwat Bergamotka Biały grejpfrut Herbata

Róża Osmantus Żółta frezja Kwiat lipy Neroli

Cedr Drzewo tekowe Miód akacjowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pure White Linen Light Breeze by Estée Lauder.

Pure White Linen Light Breeze Recenzje Perfum

Początek nawet mi się podobał – lekki, cytrusowo – owocowy zapach kojarzący się z latem i poprysznicową świeżością po upalnym dniu. Ale później jest już znacznie gorzej – robi się coraz bardziej sztuczny i zmienia się po prostu w toaletowy odświeżacz do powietrza.

Na szczęście szybko znika ze skóry. Podobieństw do klasyka brak.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estée Lauder Pure White Linen Light Breeze, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estée Lauder Pure White Linen Light Breeze, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pure White Linen Light Breeze marki Estée Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pure White Linen Light Breeze marki Estée Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari Jasmin Noir Estée Lauder Pure White Linen Ghost Ghost Deep Night Versace Crystal Noir Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Byredo Pulp Kenzo Le Monde Est Beau Lacoste Lacoste Pour Femme Chanel Chanel No 5 Eau Premiere (2015) Parfumerie Generale Bois Naufrage Chanel Chance Eau Fraiche The Different Company De Bachmakov Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Intense Jean Paul Gaultier Classique Diptyque Volutes Hugo Boss Boss Jour Pour Femme Cacharel Noa The Different Company Sublime Balkiss Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Chanel Chanel No 19 Poudre