Marki » D E » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Pure White Linen Estée Lauder dla kobiet

Pure White Linen Estée Lauder dla kobiet

Pure White Linen Estée Lauder dla kobiet Zdjęcia Pure White Linen Estée Lauder dla kobiet Zdjęcia Pure White Linen Estée Lauder dla kobiet Zdjęcia Pure White Linen Estée Lauder dla kobiet Zdjęcia Pure White Linen Estée Lauder dla kobiet Zdjęcia

Pure White Linen marki Estée Lauder to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. Pure White Linen został wydany w 2006 roku. Pure White Linen stworzyli Sophie Labbe i Yves Cassar. Nutami głowy są malina, grejpfrut, jabłko, gruszka, włoska mandarynka, nuty zielone i frezja; nutami serca są wiciokrzew, czerwony tulipan, tuberoza, gardenia, jaśmin i róża; nutami bazy są paczula, biały heliotrop i cedr.

Malina Grejpfrut Jabłko Gruszka Włoska mandarynka Nuty zielone Frezja

Wiciokrzew Czerwony tulipan Tuberoza Gardenia Jaśmin Róża

Paczula Biały heliotrop Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pure White Linen by Estée Lauder.

Pure White Linen Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estée Lauder Pure White Linen, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estée Lauder Pure White Linen, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pure White Linen marki Estée Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pure White Linen marki Estée Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Nu Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Calvin Klein Truth Lanvin Eclat d’Arpège Trussardi Donna Trussardi 2011 Hermes L’Ambre des Merveilles Chanel Chanel N°5 Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Guerlain Terracotta Le Parfum Estée Lauder Sensuous Noir Chanel Chanel No 19 Eau de Parfum Tauer Perfumes 14 Noontide Petals Parfumerie Generale PG25 Indochine Serge Lutens Chergui Avon Far Away Gold Juliette Has A Gun Not A Perfume Jesus Del Pozo Jesus Del Pozo In White Jean Paul Gaultier Classique Intense Tom Ford Black Orchid Hermes Voyage d'Hermes Parfum