Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Private Collection Tuberose Gardenia Estée Lauder dla kobiet

Private Collection Tuberose Gardenia Estée Lauder dla kobiet

tuberozowy
Private Collection Tuberose Gardenia Estée Lauder dla kobiet Zdjęcia Private Collection Tuberose Gardenia Estée Lauder dla kobiet Zdjęcia Private Collection Tuberose Gardenia Estée Lauder dla kobiet Zdjęcia Private Collection Tuberose Gardenia Estée Lauder dla kobiet Zdjęcia

Private Collection Tuberose Gardenia marki Estée Lauder to kwiatowe perfumy dla kobiet. Private Collection Tuberose Gardenia został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Aerin Lauder. Nutami głowy są brazylijskie drzewo różane, bez i neroli; nutami serca są lilia, tuberoza, kwiat pomarańczy, gardenia i jaśmin; nutami bazy są goździk (roślina) i wanilia bourbon.

Brazylijskie drzewo różane Bez Neroli

Lilia Tuberoza Kwiat pomarańczy Gardenia Jaśmin

Goździk (roślina) Wanilia bourbon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Private Collection Tuberose Gardenia by Estée Lauder.

Burberry Women

Private Collection Tuberose Gardenia Recenzje Perfum

justyna.neyman
justyna.neyman

Te perfumy powinny się nazywać nie Tuberose Gardenia, lecz GARDENIA Tuberose. Jeden z moich ulubionych kwiatowców. Klasyczny, spokojny, wyważony, bardzo trwały - i przede wszystkim piękny.
Z pewnością nie dla każdego - stosować trzeba z umiarem, bo może zmęczyć. No i jest tuberozowy akcencik w tej gardenii, dzięki czemu perfumy stały się niejednoznaczne, złożone.
Oczywiście tylko i wyłącznie dla miłośników białych kwiatów (do których ja się zaliczam).
Nie wyczuwam akcentów "starobabcinych", zapach nie zmydla się - co często mają w zwyczaju ten typ perfum.
Zero ostrości, składniki doskonale zmiksowane, cudowna harmonia. Mimo, że składników nie ma zbyt wielu, a TG jest bardzo bliskie naturze, prostym bym go nie nazwała. Bo też i białe kwiaty o mięsistych płatkach mają woń skomplikowaną, skórzasto - miodową, z zielonymi akcentami.
I mogę powiedzieć to samo, co poprzednia recenzentka - to jest również mój skarb. Tyle, że nie wyczekiwany - kupiony od razu.

go_go_yubari
go_go_yubari

Wielka miłość od pierwszego powąchania. Testowałam je na skórze w bardzo ciepły, acz deszczowy poranek. Od tamtej pory Tuberose Gardenia noszę jedynie w ciepłe, wiosenne deszczowe dni. Wilgoć unosząca się w powietrzu sprawia wtedy, że pachnę jak ogród, w którym kielichy tuberoz i gardenii uginają się pod ciężarem kropel deszczu.

To mój największy perfumowy skarb, najbardziej wyczekany i najpiękniejszy. Tuberoza i gardenia często mogą pachnieć tanio- ich moc sprawia, że nieumiejętnie wykorzystane w perfumach- zalatują tandetą. Aerin Lauder zręcznie uniknęła takiej katastrofy i wydobyła z tych kwiatów to co najszlachetniejsze.

Private Collection Tuberose Gardenia by Estée Lauder 3.75 out of 5 based on 13 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estée Lauder Private Collection Tuberose Gardenia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estée Lauder Private Collection Tuberose Gardenia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Private Collection Tuberose Gardenia marki Estée Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Private Collection Tuberose Gardenia marki Estée Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Le Monde Est Beau Bottega Veneta Knot Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Hermes Un Jardin Sur Le Nil Yves Saint Laurent Baby Doll Parfumerie Generale Praline de Santal Annick Goutal Songes Dolce&Gabbana Sicily Guerlain Vetiver Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Hermes Eau des Merveilles Ginestet Botrytis Chanel Les Exclusifs de Chanel Beige Robert Piguet Fracas Annick Goutal Un Matin d`Orage Yves Saint Laurent Nu Eau de Toilette Yves Saint Laurent La Collection Nu Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Stella McCartney Stella Chanel Chanel N°5 Eau Premiere