Marki » D E » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Private Collection Jasmin White Moss Estée Lauder dla kobiet

Private Collection Jasmin White Moss Estée Lauder dla kobiet

Private Collection Jasmin White Moss Estée Lauder dla kobiet Zdjęcia

Private Collection Jasmin White Moss marki Estée Lauder to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Private Collection Jasmin White Moss został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Marc Chaillan. Nutami głowy są liść czarnej porzeczki, galbanum i bergamotka; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, fiołek, kwiat afrykańskiej pomarańczy i irys; nutami bazy są paczula, wetyweria i mech dębowy.

Liść czarnej porzeczki Galbanum Bergamotka

Jaśmin Ylang-ylang Fiołek Kwiat afrykańskiej pomarańczy Irys

Paczula Wetyweria mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Private Collection Jasmin White Moss by Estée Lauder.

Cristalle Eau de Toilette

Private Collection Jasmin White Moss Recenzje Perfum

aistionnelle
aistionnelle

Jasmin White Moss to moje tegoroczne, wiosenne odkrycie. Poczyniłam je czytając o prywatnej kolekcji Estee Lauder i o podobieństwie JWM do Cristalle, które bardzo cenię. Podobieństwie, o którym nie do końca jestem przekonana, o czym za chwilę. Jaśmin jest tu zdecydowanie kobiecy, czysty, nienachalny.Zielonym akordom galbanum i wetiwerii towarzyszą słodkie, cytrusowe akcenty.Czyżby to bergamotka dosłodzona ylang- ylang?Jest w tym połączeniu coś bardzo szlachetnego.Zapach przechyla się ze strony kwiatowej w cytrusową.Nie udaje klasycznego, gorzkawego i wytrawnego szypru. Tytułowy składnik pachnie dość intensywnie tylko w otwarciu, z czasem coraz szczelniej otaczają go nuty kwiatu pomarańczy i fiołka, w sercu pojawia się smużka ziół.Pudrowy akcent w bazie zawdzięczamy irysowi.Perfumy są niewątpliwie zielone, wilgotne, ale prawdziwego mchu w nich nie ma.Podobnie jak paczuli. Określiłabym je jako kwiatowo-zielono-szyprowe. Cristalle natomiast jest zdecydowanie szyprowe,z dominującą, ostrą nutą hiacyntów, lekko przybrudzone ziemią.Tu zamiast gleby jest słodycz, zieleń, harmonia.Pierwsze skojarzenie:świeżość poranka, wiosenny podmuch wpadający przez okno.
Jasmin White Moss jest trwały, wytrzymuje na skórze do wieczora.Projekcja przeciętna, tworzy delikatny woal wokół noszącego. No i ta przepiękna butelka,a właściwie korek!

Izabela
Izabela

Po przetestowaniu tych perfum poczułam się zawiedziona, że poznałam je dopiero teraz.
Są to jedne z trzech perfum, wchodzących w skład tej serii. Perfumy powstały w 2009 roku.
Są wspaniałe, eleganckie, zmysłowe, kobiece.
Bardzo przemyślana kompozycja, myślę, że jest to hołd złożony najwspanialszym kwiatowym składnikom.
Jaśmin w wydaniu słodkim, nie jest rażący. Jest pięknie dopełniony kwiatem pomarańczy.
Mech, wetyweria i paczula wspaniale go utrwalają.
Jedne z bardziej słodko-kwiatowych szyprów, które miałam okazję poznać.
Wspaniały, elegancki flakon podkreśla ich urodę i wspaniale opisuje ich zapach.
Dla mnie to najpiękniejsze, ultra kobiece perfumy.

go_go_yubari
go_go_yubari

Gdyby mi ktoś powiedział, że te perfumy powstały 80 lat temu - uwierzyłabym. Surowe, niedostępne, nie próbują się nikomu przypodobać. Odrobinę pudrowe, bardzo ziemiste. Jaśminu tu mało, a mech, irys występują w bardzo naturalistycznej, drapiącej w nos formie. Po jakimś czasie rozmydlają się na skórze, niemniej jednak, jeśli ktoś szuka mokrej ziemi w perfumach - polecam!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estée Lauder Private Collection Jasmin White Moss, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estée Lauder Private Collection Jasmin White Moss, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Private Collection Jasmin White Moss marki Estée Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Private Collection Jasmin White Moss marki Estée Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent La Collection Nu The Different Company Sublime Balkiss Hermes Elixir des Merveilles Hermes Eau des Merveilles Serge Lutens Ambre Sultan Rouge Bunny Rouge Embers L`Artisan Parfumeur Coeur de Vetiver Sacre Laura Biagiotti Roma Lancome Magie Noire Michal Szulc Sale Perfume 01 L`Artisan Parfumeur Caligna Clinique Aromatics Elixir Etat Libre d`Orange Jasmin et Cigarette D`Orsay Tilleul Cacharel Eden L`Artisan Parfumeur Nuit de Tubereuse Clinique Simply Clinique Annick Goutal Songes Lalique Le Baiser Atelier Cologne Gold Leather