Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Private Collection Amber Ylang Ylang Estée Lauder dla kobiet

Private Collection Amber Ylang Ylang Estée Lauder dla kobiet

żółtych kwiatów
Private Collection Amber Ylang Ylang Estée Lauder dla kobiet Zdjęcia Private Collection Amber Ylang Ylang Estée Lauder dla kobiet Zdjęcia

Private Collection Amber Ylang Ylang marki Estée Lauder to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Private Collection Amber Ylang Ylang został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są ylang-ylang, bergamotka i geranium; nutami serca są róża bułgarska, cynamon i kadzidło; nutami bazy są wanilia, drzewo sandałowe i ambra.

Ylang-ylang Bergamotka Geranium

Róża bułgarska Cynamon Kadzidło

Wanilia Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Private Collection Amber Ylang Ylang by Estée Lauder.

Collection Extraordinaire Orchidee Vanille
Trouble
Dior Addict Eau de Parfum

Private Collection Amber Ylang Ylang Recenzje Perfum

Arttemiss
Arttemiss

[jami jami tejsti tejsti]

Jakiż to piękny PRAWIE gourmand! I nie, nie upadłam na głowę ani też w nią nie oberwałam. I tak, na mnie i na wąchanych spowitych weń bliźnich wychodzi że PRAWIE gourmand. Plus oriental rzecz jasna. Waniliowiec ze słodziuchym, wręcz jadalym ylang-ylangiem, w ilościach podpadajacych pod podatek od wzbogacenia. Dochodzi jeszcze listek geranium i drewno sandałowe. Tytułowego składnika brak, pozostałych których nie wymieniłam - także.

Ale czy to źle? Nie, skądże, a dlaczego niby? I tak jest pysznie! O tak, jest milusio. Nic, tylko, ślinkę przełykać i coś słodkiego z szuflady podkradać celem mniej lub bardziej pokątnej konsumpcji. Yummy yummy tasty tasty!

Trwałość i dyfuzja dużo powyżej przeciętnej.

Izabela
Izabela

Te perfumy są miksem pomiędzy bursztynem a ylang-ylangiem :)
Są miłe dla nosa, lekkie (jak na orient), chociaż moim zadaniem są bardziej kwiatowe niż żywiczne.
Powiedziałabym, że powinny spodobać się bardziej wielbicielkom lekko orientalnych kwiatowych kompozycji.
Ylang-ylang jest dosyć wilgotny, to zapewne dodatek bergamotki i geranium, które dodają mu świeżości.
W nucie bazy czuć bursztyn dosłodzony wanilią i spowity kremowym wolem sandałowca.
Perfumy są bardzo przyjazne, nieinwazyjne. Niestety nie mają dużej projekcji, a ich trwałość też jest na średnim poziomie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estée Lauder Private Collection Amber Ylang Ylang, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estée Lauder Private Collection Amber Ylang Ylang, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Private Collection Amber Ylang Ylang marki Estée Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Private Collection Amber Ylang Ylang marki Estée Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Majda Bekkali Sculptures Olfactives Mon Nom Est Rouge Joop! Joop! Le Bain Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Carner Barcelona Rima XI M. Micallef Ylang in Gold Yves Rocher Neonatura Cocoon Fendi Fendi Theorema Laura Biagiotti Roma Keiko Mecheri Loukhoum Eau Poudree Amouage Amouage Lyric Woman Prada Prada (Amber) Hermes Elixir des Merveilles Givenchy Ysatis Givenchy Organza Alexander McQueen Kingdom Frapin 1270 M. Micallef Gaiac Rochas Tocade Slava Zaitsev Nikita Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel