Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Pleasures Summer Fun Estée Lauder dla kobiet

Pleasures Summer Fun Estée Lauder dla kobiet

Pleasures Summer Fun marki Estée Lauder to kwiatowe perfumy dla kobiet. Pleasures Summer Fun został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piwonia, owoc schinusa peruwiańskiego, lilia, fiołek, jaśmin i karo-korund.

Piwonia Owoc schinusa peruwiańskiego Lilia Fiołek Jaśmin Karo-korund

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pleasures Summer Fun by Estée Lauder.

Pleasures Summer Fun Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estée Lauder Pleasures Summer Fun, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estée Lauder Pleasures Summer Fun, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pleasures Summer Fun marki Estée Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pleasures Summer Fun marki Estée Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Liz Claiborne Realities Mary Kay Journey Adidas Energy Game Diptyque Ofresia Eau Jeune Eau Jeune Viva Passion Montale Powder Flowers biehl parfumkunstwerke mb01 Pacifica Waikiki Pikake Max Azria Within Norma Kamali Jazmin Mary-Kate and Ashley Olsen L.A. Style Marilyn Miglin Four White Flowers