Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Pleasures Summer Fun Estée Lauder dla kobiet

Pleasures Summer Fun Estée Lauder dla kobiet

Pleasures Summer Fun marki Estée Lauder to kwiatowe perfumy dla kobiet. Pleasures Summer Fun został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piwonia, owoc schinusa peruwiańskiego, lilia, fiołek, jaśmin i karo-korund.

Piwonia Owoc schinusa peruwiańskiego Lilia Fiołek Jaśmin Karo-korund

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pleasures Summer Fun by Estée Lauder.

Pleasures Summer Fun Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estée Lauder Pleasures Summer Fun, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estée Lauder Pleasures Summer Fun, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pleasures Summer Fun marki Estée Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pleasures Summer Fun marki Estée Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Fragile Eau de Toilette Jean Patou Joy Police Police Naked Pour Femme Jean Charles Brosseau Ombre Rose L'Original Novae Plus Pearl Pink Faconnable Faconnable Femme Jesus Del Pozo On Ella Ulric de Varens Varens essentiel Rose Glamour Donna Karan Iris Givenchy Harvest 2009 Amarige Mimosa Pascal Morabito Mon Classique Tiens Trench