Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Pleasures Intense for Men Estée Lauder dla mężczyzn

Pleasures Intense for Men Estée Lauder dla mężczyzn

Pleasures Intense for Men marki Estée Lauder to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Pleasures Intense for Men został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurice Roucel. Nutami głowy są kiwi, zielone liście, bazylia, grejpfrut i bergamotka; nutami serca są korzeń fiołka, seler, fiołek i liść pomidora; nutami bazy są skóra, ambra, wetyweria i cedr.

Kiwi Zielone liście Bazylia Grejpfrut Bergamotka

Korzeń fiołka Seler Fiołek Liść pomidora

Skóra Ambra Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pleasures Intense for Men by Estée Lauder.

Pleasures Intense for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estée Lauder Pleasures Intense for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estée Lauder Pleasures Intense for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pleasures Intense for Men marki Estée Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pleasures Intense for Men marki Estée Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Cafe Parfums Cafe-Cafe pour Homme Estée Lauder Beyond Paradise For Men Lacoste Essential Paris Hilton Paris Hilton for Men Azzaro Silver Black Lancome Hypnose Homme Eau Fraiche Creed Amalfi Flowers Czech & Speake No 88 Roxana Illuminated Perfume Q Norma Kamali Ceremony Burt`s Bees Natural Cologne Sinfonia di Note Bouquet de Bois