Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Pleasures Intense Estée Lauder dla kobiet

Pleasures Intense Estée Lauder dla kobiet

Pleasures Intense marki Estée Lauder to kwiatowe perfumy dla kobiet. Pleasures Intense został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są piwonia, czarna porzeczka, ylang-ylang, zielona lilia i liść czarnej porzeczki; nutami serca są lilia, gardenia tahitańska, jaśmin i marokańska róża; nutami bazy są klon, wanilia, styraks i benzoes.

Piwonia Czarna porzeczka Ylang-ylang Zielona lilia Liść czarnej porzeczki

Lilia Gardenia tahitańska Jaśmin Marokańska róża

Klon Wanilia Styraks Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pleasures Intense by Estée Lauder.

Pleasures
Wind

Pleasures Intense Recenzje Perfum

Ana Collection
Ana Collection

Pleasure Intense to nie do końca moje prefencje zapachowe. Niby jest to wiele elementów które lubię, bo jest tutak dużo, naprawdę dużo czarnej porzeczki, róża i nawet wanilia w nucie bazy, ale ta wszechobecna lilia trochę mi to wszystko przysłania i powoduje, że zapach może dusić.
Zużyłam 100 ml, dostałam kiedyś w prezencie, kiedy jeszcze jako studentka dorabiałam w Sephorze. Niby nie do końca moje preferencje, a jednak nałożony oszczędnie, całkiem mi się podobał.Ogrobina za dużo i efekt migreny murowany, co zdarza mi się niezwyle rzadko, mimo upodobadania zarówno do korzennych, jak i słodkich zapachów.

Szeroko komplementowany przez płeć przeciwną i trwały, od samego rana aż po wieczór, rzekłabym nawet, że dłużej. Rozwinięcie przeciętne, z upływem czasu po prostu słabnie, przy czym to słabnięcie jest bardzo stopniowe. Projekcja dobra, zapach naprawdę ogoniasty.
Raczej nie kupię, ale ze względu na piekne studyjne wspomnienia, darzę go sentymentem.

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Piękna lilia, najpierw zielona, później bujnie słodkawa w pełnym rozkwicie w duecie z gardenia. Przebogaty, mocno-kwiatowy, początek cierpkawy za sprawą porzeczki, trochę jakby zbyt cierpki, ale to chwila, a po chwili lilie obezwładniające. Znam wiele lilii i mainstreamowych i niszowych, ta jest urocza i jakby wesoła. Trwałość bardzo dobra, moc, ogoniastość etc.
Jak ogromnej mocy klasyk ...
Dla wielbicielek mocnych kwiatów, dla wielbicielek lilii.
Wg mnie lilie Cartiera, Pleasures Intense i lilie DK to ścisła trójca mainstreamowo-liliowo ;)

Maverick
Maverick

Pleasures Intense pachnialo na mnie jak swiezo skoszona kwiecista laka. Jakims cudem nie czulam jasminu, ktorego szczerze niecierpie, tylko zielona, soczysta lake. Perfumy te byly faktycznie intensywne i raczej rozkoszowalam sie nimi z flakonika, bo bardzo latwo bylo z nimi przesadzadzic. Niemniej ich zapach pamietam bardzo dokladnie :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estée Lauder Pleasures Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estée Lauder Pleasures Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pleasures Intense marki Estée Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pleasures Intense marki Estée Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Pleasures Thierry Mugler Innocent Cacharel Eden Estée Lauder Sensuous Noir Tom Ford Sahara Noir Moschino Cheap & Chic Calvin Klein Truth Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Guerlain Shalimar Guerlain Insolence Eau de Parfum Christian Dior Poison Chloe Love Cartier Le Baiser Du Dragon Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Estée Lauder Sensuous Cacharel Noa Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Chanel Allure Serge Lutens Ambre Sultan Guerlain Idylle Eau de toilette