Marki » D E » kwiatowo - zielone « Grupy

Pleasures Gwyneth Paltrow Limited Edition Estée Lauder dla kobiet

Pleasures Gwyneth Paltrow Limited Edition Estée Lauder dla kobiet

Pleasures Gwyneth Paltrow Limited Edition marki Estée Lauder to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Pleasures Gwyneth Paltrow Limited Edition został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piwonia, owoc schinusa peruwiańskiego, lilia, jaśmin i karo-korund.

Piwonia Owoc schinusa peruwiańskiego Lilia Jaśmin Karo-korund

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pleasures Gwyneth Paltrow Limited Edition by Estée Lauder.

Pleasures Gwyneth Paltrow Limited Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estée Lauder Pleasures Gwyneth Paltrow Limited Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estée Lauder Pleasures Gwyneth Paltrow Limited Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pleasures Gwyneth Paltrow Limited Edition marki Estée Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pleasures Gwyneth Paltrow Limited Edition marki Estée Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Calvin Klein Eternity Summer 2006 Avon Haiku Air-Val International Disney Minnie 2005 Betty Barclay Betty Barclay Women Bath and Body Works Sea Island Cotton Les Nereides Vert d'Eau Le Prince Jardinier Labyrinthe Libertin Priscilla Presley Indian Summer D.S. & Durga Siberian Snow Des Filles a la Vanille Riviere de Janvier Mary-Kate and Ashley Olsen Hamptons Style Mansfield Piazzetta di Portofino