Marki » D E » kwiatowo - zielone « Grupy

Pleasures Gwyneth Paltrow Limited Edition Estée Lauder dla kobiet

Pleasures Gwyneth Paltrow Limited Edition Estée Lauder dla kobiet

Pleasures Gwyneth Paltrow Limited Edition marki Estée Lauder to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Pleasures Gwyneth Paltrow Limited Edition został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piwonia, owoc schinusa peruwiańskiego, lilia, jaśmin i karo-korund.

Piwonia Owoc schinusa peruwiańskiego Lilia Jaśmin Karo-korund

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pleasures Gwyneth Paltrow Limited Edition by Estée Lauder.

Pleasures Gwyneth Paltrow Limited Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estée Lauder Pleasures Gwyneth Paltrow Limited Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estée Lauder Pleasures Gwyneth Paltrow Limited Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pleasures Gwyneth Paltrow Limited Edition marki Estée Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pleasures Gwyneth Paltrow Limited Edition marki Estée Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Mypa Madonna Nudes 1979 Crazy Issey Miyake Soleil d`Issey Tous Violet Eau Jeune Orange Riviera Chantecaille Wisteria Penhaligon`s Lily of the Valley Floris Lily of the Valley Boadicea the Victorious Magnificent JoAnne Bassett Josephine Acorelle Baies Sauvages Brooksfield Nuance En Voyage Perfumes Debut de Carmel