Marki » D E » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Pleasures For Men Estée Lauder dla mężczyzn

Pleasures For Men Estée Lauder dla mężczyzn

Pleasures For Men marki Estée Lauder to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Wargnye. Nutami głowy są nektarynka, nuty zielone, grejpfrut i nuty wodne; nutami serca są kolendra, imbir, lawenda, pieprz, róża, geranium i papryczka pimento; nutami bazy są drzewo sandałowe, benzoes, mech dębowy i heban.

Nektarynka Nuty zielone Grejpfrut Nuty wodne

Kolendra Imbir Lawenda Pieprz Róża Geranium Papryczka pimento

Drzewo sandałowe Benzoes mech dębowy Heban

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pleasures For Men by Estée Lauder.

Carven L`Eau Intense

Pleasures For Men Recenzje Perfum

Pleasures For Men by Estée Lauder 4.25 out of 5 based on 8 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estée Lauder Pleasures For Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estée Lauder Pleasures For Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pleasures For Men marki Estée Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pleasures For Men marki Estée Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 Men Hermes Terre d'Hermes Givenchy Very Irresistible for men Prada Luna Rossa Gucci Gucci pour Homme Davidoff Cool Water Salvador Dali Laguna Homme DSQUARED² He Wood Montale Blue Amber Viktor&Rolf Antidote Cacharel Cacharel Pour Homme Clinique Clinique Happy Kenzo Kenzo pour Homme Laura Biagiotti Roma per Uomo Bvlgari Aqva Pour Homme Giorgio Armani Emporio Armani City Glam for Him Gucci Guilty Pour Homme Paul Smith Paul Smith Story Thierry Mugler A*Men Pure Coffee Rasasi La Yuqawam Homme