Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pleasures Exotic Estée Lauder dla kobiet

Pleasures Exotic Estée Lauder dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 6

tropikalny

Pleasures Exotic marki Estée Lauder to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są brzoskwinia, różowy grejpfrut, mango, owoce tropikalne, pomarańcza i trawa cytrynowa; nutami serca są piwonia, liczi, zielone liście, hibiskus, liść czarnej porzeczki, konwalia, bambus i kwiat pomarańczy; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i nuty drzewne.

Brzoskwinia Różowy grejpfrut Mango Owoce tropikalne Pomarańcza Trawa cytrynowa

Piwonia Liczi Zielone liście Hibiskus Liść czarnej porzeczki Konwalia Bambus Kwiat pomarańczy

Drzewo sandałowe Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pleasures Exotic by Estée Lauder.

Pleasures Exotic Recenzje Perfum

kolorowo13
kolorowo13

Dziwię się, że ktoś mógł odebrać ten zapach jako kwaśny. Miałam go dosyć dawno,ale pamiętam, że bardzo mi się podobał. To przede wszystkim południowe owoce przepełnione słońcem a przede wszystkim dojrzałe mango. zapach ciepły, dość intensywny ale bliskoskórny i raczej nie zmienia się. Subiektywne skojarzenia to dzieciństwo, bezpieczeństwem. Słońce, słodkie lenistwo. Moim zdaniem uroczy, absolutnie nie infantylny. Chętnie kiedyś do niego wrócę. Nie wyczuwam w ogóle grejpfruta ani zielonej trawy.

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Klapa przez wielkie K
Pleasures Exotic mial byc, wedlug nut, zapachem letnim, rzeskim, tropikalnym.
To co zapowiadalo sie tak owocowo okazalo sie garscia zerwanej trawy z przydroznego rowu.
Zapach jest mocno zielony, kwasny do potegi entej; przypomina niedojrzalego grejpfruta, ktory polezal w sloncu przez kilka dni lub zapach roztartych w dloniach zdzbel trawy.
Szkoda kasy, drogie Panie - ten zapach to kompletny niewypal, ktorego nie spodziewalabym sie nigdy po Estee Lauder.
Marka zobowiazuje.
Ale widocznie nie wszystkich.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estée Lauder Pleasures Exotic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estée Lauder Pleasures Exotic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pleasures Exotic marki Estée Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pleasures Exotic marki Estée Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Stella McCartney Stella Diesel Diesel Fuel for Life Unlimited Lancome Tresor In Love Priscilla Presley Indian Summer Givenchy Organza Alfred Dunhill Desire for a Woman Chanel Allure eau de parfum Lancome Miracle Lancome Poeme Chanel Chance Eau Tendre Thierry Mugler Innocent Hugo Boss Deep Red Cacharel Promesse Eau Fraîche Giorgio Armani Acqua di Gioia Kenzo Ca Sent Beau Avon Pink Suede Lacoste Joy of Pink Lanvin Marry Me Cacharel Noa Ghost Ghost