Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Pleasures Exotic 2007 Estée Lauder dla kobiet

Pleasures Exotic 2007 Estée Lauder dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

tropikalny

Pleasures Exotic 2007 marki Estée Lauder to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Pleasures Exotic 2007 został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak liczi, kwiat pomarańczy, bambus, cytrusy i mango.

Liczi Kwiat pomarańczy Bambus Cytrusy Mango

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pleasures Exotic 2007 by Estée Lauder.

Pleasures Exotic 2007 Recenzje Perfum

Pleasures Exotic 2007 by Estée Lauder 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estée Lauder Pleasures Exotic 2007, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estée Lauder Pleasures Exotic 2007, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pleasures Exotic 2007 marki Estée Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pleasures Exotic 2007 marki Estée Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Carolina Herrera 212 Men on Ice 2005 Corinne Cobson Eau de Cobson Orange-Bergamot Calvin Klein Ck One Electric Montale Aromatic Lime Kusado L'Eau de Kyoto The Different Company Bergamote Compagnia Delle Indie Colognia Animale Animale Temptation for Men Xerjoff Fiore d`Ulivo O Boticario Uomini Sport Thymes Eucalyptus Melvita Cologne 8 Essences