Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pleasures Bloom Estée Lauder dla kobiet

Pleasures Bloom Estée Lauder dla kobiet

Pleasures Bloom Estée Lauder dla kobiet Zdjęcia Pleasures Bloom Estée Lauder dla kobiet Zdjęcia

Pleasures Bloom marki Estée Lauder to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są grejpfrut, fiołek, malina i liczi; nutami serca są jaśmin, róża, piwonia i lilia; nutami bazy są piżmo, paczula i wanilia.

Grejpfrut Fiołek Malina Liczi

Jaśmin Róża Piwonia Lilia

Piżmo Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pleasures Bloom by Estée Lauder.

Rose The One

Pleasures Bloom Recenzje Perfum

Pleasures Bloom by Estée Lauder 4.33 out of 5 based on 6 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estée Lauder Pleasures Bloom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estée Lauder Pleasures Bloom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pleasures Bloom marki Estée Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pleasures Bloom marki Estée Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Grosellina Clarins Par Amour Toujour Salvatore Ferragamo Incanto Dream Puma Puma Create Lancome Miracle Ultra Pink Givenchy Givenchy Lights Avon Sweet Honesty Everlasting Christina Aguilera X Pose Glamour Corine de Farme Witch Will Acorelle Orchidee Blanche Lise Watier Neon Love Desirable Zara Zara Girl