Marki » D E » kwiatowo - zielone « Grupy

Pleasures Artist`s Edition Estée Lauder dla kobiet

Pleasures Artist`s Edition Estée Lauder dla kobiet

Miałem: 1

Pleasures Artist`s Edition marki Estée Lauder to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Pleasures Artist`s Edition został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piwonia, lilia, karo-korund, jaśmin i róża.

Piwonia Lilia Karo-korund Jaśmin Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pleasures Artist`s Edition by Estée Lauder.

Pleasures Artist`s Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estée Lauder Pleasures Artist`s Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estée Lauder Pleasures Artist`s Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pleasures Artist`s Edition marki Estée Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pleasures Artist`s Edition marki Estée Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Christian Lacroix Bazar Chaumet Chaumet D`Orsay Tilleul Al-Rehab Nebras Versace Versus Time For Energy Calvin Klein Eternity Summer 2008 Caron Miss Rocaille Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1  Leaves: Mint Avon In Bloom by Reese Witherspoon Les Nez The Unicorn Spell CB I Hate Perfume Cradle of Light Bliss Bliss